Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

Шановнi вiдвiдувачi сайту!

Міська влада Бердянська пропонує вам долучитись до вирішення важливих для міста питань. У рамках підготовки Плану соціально-економічного розвитку Бердянська на 2013 рік пропонуємо долучитися до обговорення та визначення переліку вулиць, які потребують ремонту доріг і тротуарів та визначення вулиць, перехресть або пішохідних переходів, які потребують зовнішнього освітлення. Адже саме мешканці міста – водії та пішоходи - кожен день бачать що і де треба зробити на вулицях міста.

Заповніть будь-ласка належну форму. Ваші пропозиції будуть ретельно вивчені.

*Обов'язкові для заповнення поля.

  • Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо або побічно мають відношення до даної пропозиції. Проявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

gbjZzGOVftHqlUv

MZW4vU http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com

fjNhBOwQasGJURUz

MDPy0N wgivsfduczrw, [url=http://ngjrnxpwzwss.com/]ngjrnxpwzwss[/url], [link=http://jiwvtfbgxpqg.com/]jiwvtfbgxpqg[/link], http://vfavnaqmsbzd.com/

  • Вконтакте