Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві

Навчання з питань охорони праці за рахунок коштів Фонду

Інформація про форму заявки щодо відповідних спеціалістів з питань охорони праці, які потребують навчання з питань охорони праці за кошти Фонду, від страхувальників

Згідно зі статтею 25 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі – Фонд) бере участь у фінансуванні навчання і підвищення кваліфікації відповідних спеціалістів з питань охорони праці. Механізм участі у проведенні і фінансуванні Фондом навчання і підвищення кваліфікації відповідних спеціалістів з питань охорони праці (далі – спеціалісти) визначається Порядком участі у проведенні і фінансуванні Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України навчання і підвищення кваліфікації з питань охорони праці, затвердженим постановою правління Фонду від 19.03.2013 № 2, та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04.04.2013 за № 550/23082 (далі – Порядок). Відповідно до пункту 1.2. цього Порядку Фонд здійснює фінансування навчання з питань охорони праці спеціалістів за заявками страхувальників та уповноважених представників застрахованих осіб (профспілок). Для проведення за кошти Фонду навчання з питань охорони страхувальники звертаються до робочого органу виконавчої дирекції Фонду, та надають такі документи:

>> далее >>

Страховий експерт

ОХРАНА ТРУДА ПРИ УБОРКЕ ЗЕРНОВЫХ КУЛЬТУР

Уборка урожая зерновых культур – важный и ответственный период в производственной деятельности каждого сельскохозяйственного предприятия, поскольку от организации проведения жатвы в значительной мере зависит эффективность хозяйствования каждого предприятия. Подготовка и проведение жатвы должны сопровождаться разработкой организационных мероприятий, которые включают вопрос охраны труда, так как уборка урожая зерновых культур – наиболее травмоопасный период в сельскохозяйственном производстве. Это обусловлено максимальным напряжением, перенасыщенностью труда, что приводит к ошибочным действиям, пренебрежением безопасностью и отсутствием надлежащего контроля за безопасным выполнением работ со стороны инженерно-технического персонала.
>> далее >>

Страховий експерт

Безопасность труда и здоровья при использовании химических веществ на производстве

В соответствии с Указом Президента от 18 августа 2006 года № 685 /2006 « О Дне охраны труда» в Украине была поддержана инициатива Международной организации труда по празднованию 28 апреля Всемирного дня охраны труда.

Основной целью этого мероприятия является привлечение внимания общества , органов государственной власти , субъектов хозяйствования, общественных организаций к вопросам охраны труда , предотвращение несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний , памяти лиц , погибших на производстве.

>> далее >>

Страховий експерт

Увага !!! «Гаряча лінія» та День відкритих дверей

Увага !!! «Гаряча лінія» та День відкритих дверей

22 квітня 2014 року з 9 до 12 години, відділенням Фонду буде проведена «Гаряча лінія» з питань безпеки праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві.

Телефон – (06153) 7-13-23

22 квітня 2014 року відділенням Фонду буде проведено День відкритих дверей для представників підприємств та громадян з питань безпеки праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві.
>> далее >>

Страховий експерт

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

28 квітня – Всесвітній день охорони праці
Девіз 2014 року –
Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві
ЗВЕРНЕННЯ
Організаційного комітету з
підготовки та проведення
у 2014 році заходів з нагоди
Дня охорони праці в Україні
до центральних та місцевих органів виконавчої влади,
органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

>> далее >>

Страховий експерт

Фестиваль анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця – 2014»

Журналом «Промислова безпека» проводиться Фестиваль анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця – 2014» (далі – Фестиваль), в якому можуть взяти участь усі зацікавлені підприємства.
Бажаючих взяти участь у Фестивалі просимо звертатися до відділення Фонду за телефоном (06153) 7-19-51. Докладніше тут

Страховий експерт

Увага !!! «Гаряча лінія» та День відкритих дверей

18 березня 2014 року з 9 до 12 години, відділенням Фонду буде проведена «Гаряча лінія» з питань профілактики професійних захворювань та соціального захисту потерпілих від них.

Телефон – (06153) 7-13-23

18 березня 2014 року відділенням Фонду буде проведено День відкритих дверей для представників підприємств та громадян з питань профілактики професійних захворювань та соціального захисту потерпілих від них.

Адреса: м. Бердянськ, вул. Р. Люксембург, 57

Телефон для довідок – (06153) 7-19-51

Страховий експерт

Звіт за 2013 рік

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ

ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

З В І Т
за 2013 рік
Відділення виконавчої дирекції фонду
У М. БЕРДЯНСЬКУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Бердянську Запорізької області створене на виконання наказу виконавчої дирекції ФССНВ України від 15.11.2000 року № 229

>> далее >>

Страховий експерт

ОХОРОНА ПРАЦІ В МАЛОМУ БІЗНЕСІ.

ОХОРОНА ПРАЦІ В МАЛОМУ БІЗНЕСІ.

З метою удосконалення системи охорони праці на підприємствах, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, проводить профілактичні роботи, основні напрямки яких – сприяння у створенні роботодавцями ефективної системи управління охороною праці. За 2013 рік відділенням Фонду у м. Бердянську було проведено 171 обстеження підприємств. Для кожного підприємства були розроблені комплексні заходи для поліпшення стану охорони праці. Надано понад 327 консультацій.
>> далее >>

Страховий експерт

Профілактика професійних захворювань медичного персоналу

Профілактика професійних захворювань медичного персоналу

Реальною загрозою для здоров’я персоналу лікувально-профілактичних закладів є інфекційні захворювання, безпосередній контакт із зараженими пацієнтами, їх кров’ю та іншими біологічними рідинами. Інфекційні захворювання (туберкульоз органів дихання, туберкульоз нирок, вірусний гепатит В і С) займають провідне місце в структурі хронічних професійних захворювань медпрацівників. Вищенаведені дані є переконливим свідченням того, що медичні працівники відносяться до групи високого ризику. Професійні фактори в галузі мають в основному біологічну природу. Тому організаційні та профілактичні заходи повинні направлятися, в першу чергу, на контроль за станом умов праці і здоров’ям медперсоналу, що має контакт з туберкульозною інфекцією.
>> далее >>

Страховий експерт
  • Вконтакте