Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

Новини управління праці та соціального захисту населення

ІНФОРМАЦІЯ щодо нової адресної програми Уряду для соціальної підтримки малозабезпечених сімей при оплаті житлово-комунальних послуг

(КОМПЕНСАЦІЯ ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ

на оплату природного газу і теплової енергії)

  1. Право на призначення компенсації мають сім’ї, середньомісячний сукупний дохід яких (за попередні шість місяців) не перевищує величини прожиткового мінімуму для сім’ї.

Прожитковий мінімум сім’ї дорівнює сумі прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї.
>> далее >>

Головата Зоя Євгенівна

Підвищення цін на природний газ з 1 травня 2014 року не вплине на оплату послуг сім’ями, які отримують житлову субсидію.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, постановою від 03.04.2014 № 420 “Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення” встановила нові ціни на природний газ з 1 травня 2014 року, а саме:

Диференціація цін Ціна за 1 м3, грн.
У разі використання природного газу для приготування їжі та/або підігріву води у багатоквартирних будинках:

>> далее >>

Хабренко Андрій Миколайович

Інформація для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до наказу Міністерства  соціальної політики України від 07.04.14 р. № 196 “ Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2014 р.” розмір грошової компенсації вартості продуктів харчування залишено без змін. Як і в минулому 2013р. виплати будуть проводитись мешканцям Запорізької області. в наступних розмірах:

-         для громадян, віднесених до 1 категорії, в розмірі 315 грн.

-         для громадян, віднесених до 2 категорії, в розмірі 157,5 грн.
>> далее >>

Хабренко Андрій Миколайович

ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ – ДІЄ!

Житлові субсидії залишаються на сьогодні однією з дієвих форм адресної допомоги. Державною програмою субсидій в опалювальному періоді скористались більше 5 тис. бердянських сімей. Кожна родина має знати як отримати субсидію на оплату житлово- комунальних послуг.
В зв’язку з раннім закінченням опалювального сезону з 1 квітня розпочато оформлення житлової субсидії на неопалювальний період. Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради нагадує: якщо плата за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання перевищує 15 % середньомісячного доходу сім’ї, а для сімей, які складаються з непрацездатних (пенсіонерів, інвалідів) – 10 %, то можна скористатися своїм правом на отримання субсидії.
>> далее >>

Головата Зоя Євгенівна

Субсидії та пільги на вугілля та скраплений газ!

Шановні мешканці міста, якщо Ваше житлове приміщення опалюється твердим паливом і Ви користуєтесь для приготування їжі скрапленим газом, запрошуємо Вас отримати пільгу та скористатися державною Програмою житлових субсидій.

Відповідно до Урядових рішень вартість твердого палива та скрапленого газу для надання пільг і житлових субсидій населенню у 2014 році становить:

одна тонна вугілля – 1078,23 гривень;

один балон скрапленого газу – 138,33 гривень.

Норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг встановлені у кількості 1 тонни вугілля та 1 балону газу на рік.
>> далее >>

Головата Зоя Євгенівна

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям

Якщо сім’я  опинилася в складних життєвих обставинах, то цього року вона має більше шансів отримати допомогу від держави.

У 2014 році згідно Закону України «Про державний бюджет України» значно збільшено рівень забезпечення прожиткового мінімуму для дітей в малозабезпечених сімях  для призначення державної соціальної допомоги згідно Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим  сім’ям» з 01.01.2014 р. він становитиме:

>> далее >>

Головата Зоя Євгенівна

Інформація для сімей, під опікою яких знаходяться неповнолітні діти

З 1 січня 2014 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення матеріальної підтримки сімей, в яких виховуються діти, над якими встановлено опіку чи піклування”. Тепер допомога, яку отримують опікуни на дітей, не враховується до сукупного доходу сім’ї при призначенні допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Отже з січня 2014 року родини опікунів, середньомісячний сукупний доход яких не буде перевищувати рівень забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї,  матимуть право на одержання допомоги малозабезпеченим сімям. Рівень забезпечення прожиткового мінімуму для працездатних осіб складає 255,78 грн., для непрацездатних – 949,00 грн., для дітей до 6 років – 851,40 грн., для дітей від 6 до 18 років – 1060,95 грн.

>> далее >>

Головата Зоя Євгенівна

Державна допомога на дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради інформує, що за одинадцять місяців 2013 року 105 дітей сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування охоплено державними програмами соціального захисту. Дітям, які знаходяться під опікою виплачена державна допомога на загальну суму більше 2 млн. грн., середній розмір допомоги на дитину складає  2380,97грн. в місяць.

Дітям-вихованцям, які перебувають на домашньому вихованні у прийомних сім’ях, а таких в Бердянську п’ятеро призначається  державна допомога, середньомісячний розмір якої становить 2420 грн., а грошове забезпечення прийомних батьків – 847 грн.
>> далее >>

Головата Зоя Євгенівна

З 1 грудня збільшено розмір державних допомог

Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» розміри прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення з 01.12.2013 року збільшені та становлять:

-      дітям до 6 років                                  1032 грн.

-      дітям від 6 до 18 років                          1286 грн.

-      для працездатних осіб                          1218 грн.

-      для осіб, які втратили  працездатність     949 грн.

У зв’язку з цим управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради автоматично, без звернення громадян проведено перерахунок більше 10-ти тисячам отримувачів державних соціальних допомог, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму.
>> далее >>

Головата Зоя Євгенівна

Початок опалювального періоду – час оформлення житлових субсидій

У зв’язку з настанням опалювального періоду особливо гостро постає питання надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Програмою житлових субсидій в місті Бердянську охоплено майже 15% сімей.

Коли розпочинається прийом документів для призначення субсидії на зимовий період?

З 1 жовтня почався опалювальний період для населення, яке проживає в індивідуальних будинках, опалення яких здійснюється природним газом. Для таких будинків встановлено тривалість опалювального періоду 7 місяців (з 1 жовтня по 30 квітня) розпорядженням голови облдержадміністрації від 25.07.1996 № 475.
>> далее >>

Головата Зоя Євгенівна
  • Вконтакте