Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

Новини стратегічного розвитку

Робоче засідання керівників потенційних проектів Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року

20.02.2014 року заступник міського голови Гончарова Н.І. провела робоче засідання керівників потенційних проектів Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року.

На засіданні Гончарова Н.І. відзначила, що розпорядженням міського голови від 29.08.2013 року №340-р створено Комітет з управління реалізацією Стратегії розвитку м.Бердянськ на період до 2017 року та затверджено Положення про Комітет. Також вона наголосила, що Стратегія — це основний документ міста, який визначає перспективи розвитку міста на п’ять років. По шістьох пріоритетах розвитку розроблено 63 проекти, виконання яких необхідно проаналізувати.

>> далее >>

Про створення Комітету з управління реалізацією Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року

З метою реалізації Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року, затвердженої рішенням тридцять дев’ятої сесії міської ради YI скликання від 12.07.2013 № 10 та встановлення громадського контролю за її впровадженням, розпорядженням міського голови від 29.08.2013 №340-р створено Комітет з управління реалізацією Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року.

>> далее >>

Затверджено Стратегію розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року

На пленарному засіданні Бердянської міської ради рішенням тридцять дев’ятої сесії міської ради VI скликання від 12.07.2013 № 10 затверджено Стратегію розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року.
Стратегія — це основний документ міста, який визначає перспективи розвитку міста. Місією якої є розвиток Бердянська, як унікального українського міста з комфортним сімейним та молодіжним курортом, центром активного відпочинку та дозвілля Північного Приазов’я, розвинутим центром екологічно-коректної промисловості та морської логістики,  міста, привабливого для життя, бізнесу, відпочинку.

Про обговорення проекту Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року

03 липня 2013 року у міськвиконкомі відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року.

Мета проведення засідання: презентація членам робочої групи розробленого проекту Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року.

>> далее >>

Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку м. Бердянськ на 2013 – 2017 роки

04 березня 2013 року у міськвиконкомі  відбулося засідання робочої групи  з розробки Стратегії розвитку м. Бердянськ  на 2013 – 2017 роки, на якому презентовано розроблений проект Стратегії розвитку м. Бердянськ на 2013-2017 роки.

На засіданні були присутні: Бакай О.А. – міський голова, Кулібаба В.А. – перший заступник міського голови, Гончарова Н.І. – заступник міського голови, Шаповал Л.С.- заступник міського голови, члени робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста, депутати міської ради.
>> далее >>

Інформація стосовно розробки Плану стратегічного розвитку м. Бердянськ на 2012 – 2016 роки

Робочою  групою  продовжується  робота  з розробки Плану стратегічного розвитку м. Бердянськ  на 2012 – 2016 роки.

Проведено аналіз соціально-економічного стану міста за п’ять років, підготовлено проекти на основі впровадження проектного менеджменту.

Спільно з спеціалістами Дніпропетровського регіонального Інституту державного управління НАДУ при Президенті України, на підставі розроблених проектів та наданої інформації, проведено узагальнення підготовлених проектів Плану.

На сьогодні проект Плану проходить доопрацювання та обговорення у підгрупах за відповідними напрямками, а саме:
>> далее >>

  • Вконтакте