Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Увага, АУКЦІОН!

Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує про проведення аукціону з приватизації частини нежитлової будівлі

Назва об’єкта: 7/10 частин нежитлової будівлі

Адреса: 71100 Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Дюміна,41

Загальна площа приміщення: 209,1 кв.м. по внутрішнім обмірам

Кадастровий номер земельної ділянки під будівлею: 2310400000:09:004:0408

Відомості про об’єкт : частина одноповерхової нежитлової будівлі та споруди, а саме: ганок, хвіртка, ворота, паркан, замощення складають 7/10 частин об’єкта.

3/10 частини будівлі перебуває  у приватній власності.

Будівля знаходиться у центральній частині міста та проектувалась як адміністративна споруда. З інженерного забезпечення є електроосвітлення, водопостачання та каналізація.

Балансоутримувач: комунальне підприємство «Житлосервіс 2-а» Бердянської міської ради , 71100 Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Свободи,129, код за ЄДРПОУ 33318125.

Вартість об’єкта без ПДВ - 348183 грн.00 коп, ПДВ- 69636 грн.60коп.

Початкова ціна продажу  з ПДВ: 417819грн. 60коп.

Реєстраційний збір за участь у аукціоні – 17 грн.

Сума грошових коштів у розмірі 10% початкової ціни продажу об’єкта для участі у аукціоні: 41781 грн. 96коп.

Після закінчення аукціону внесені покупцями грошові кошти у розмірі 10% початкової ціни продажу об’єкта у десятиденний строк повертаються усім учасникам аукціону. Покупцеві, який придбав об’єкт відчуження, зазначені грошові кошти зараховуються у встановленому порядку при остаточному розрахунку за придбаний об’єкт.

Засоби платежу: грошові кошти юридичних та фізичних осіб.

Умови продажу,  експлуатації та користування об’єктом:

1.Покупець зобов’язаний розрахуватися за об’єкт протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення Договору купівлі-продажу.

У разі, якщо Покупець протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення  Договору не сплатить встановлену в Договорі ціну за об’єкт, він сплачує Продавцю неустойку в розмірі 20 відсотків від ціни проданого об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу разом з неустойкою протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню.

2.Право володіння, користування і розпорядження об’єктом переходить з моменту сплати повної вартості придбаного об’єкта.

3.Передача об’єкта здійснюється Продавцем Покупцю у триденний термін після сплати повної вартості придбаного об’єкта.

4. Покупець зобов’язаний протягом двох років з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу :

4.1. надавати Продавцю необхідні матеріали, відомості, документи тощо про виконання договору купівлі-продажу в строк, вказаний в запиті Продавця;

4.2.подальше відчуження майна, обтяженого передбаченими договором купівлі-продажу зобов’язаннями, можливо виключно за згодою Продавця, який здійснює контроль за умовами  договору купівлі-продажу. При зміні власника об’єкта приватизації Покупець повинен покласти всі зобов’язання за  Договором і відповідальність за них на нового власника з термінами дій цих зобов’язань, визначеними цим Договором. Зобов’язати нового власника у двотижневий термін з дня переходу до нього права власності подати Продавцю копії документів, що підтверджують перехід права власності на цей об’єкт. Договори про подальше відчуження майна, обтяженого передбаченими у цьому розділі зобов’язаннями підлягають нотаріальному посвідченню. В новому договорі обов’язково повинен бути пункт наступного змісту : „У разі невиконання Покупцем своїх обов’язків договір може бути розірваним на вимогу органу приватизації за рішенням суду з поверненням Об’єкта у власність територіальної громади м.  Бердянська”;

4.3. протягом трьох місяців з моменту підписання акту прийняття-передачі укласти договори з експлуатаційними організаціями;

4.4. забезпечувати доступ до об’єкта представникам Продавця.

5.Покупець зобов’язаний виконувати санітарні та екологічні норми згідно з діючим законодавством України. Утримувати об’єкт та прилеглу територію згідно з встановленими правилами  технічної експлуатації.

6. Виконувати реконструкцію, перепланування, реставрацію, зміну архітектурного вигляду об’єкта приватизації необхідно відповідно до вимог чинного законодавства України.

7.Протягом трьох календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу Покупець повинен відшкодувати:

7.1.Управлінню комунальної власності  Бердянської міської,  витрати  на проведення незалежної оцінки об’єкта у сумі  400,00грн.

7.2.виконавцю  вартість робіт по проведенню аукціону.

Грошові кошти у розмірі 10% початкової ціни продажу об’єкта вносяться  Управлінню комунальної власності на р/р 37328005003909 в Бердянському управлінні Державної казначейської служби України Запорізької області,, МФО 813015, код ЄДРПОУ 25473739.

Реєстраційний збір на участь в аукціоні вноситься на р/р 31518905700011 в ГУДКСУ  Запорізької області, МФО 813015. Одержувач – місцевий бюджет м. Бердянська, код ЄДРПОУ 38042560, код платежу 31030000.

Для участі в аукціоні потенційний покупець подає до органу приватизації заяву встановленого зразка разом з відповідним пакетом документів.

Аукціон відбудеться     20   березня 2014 року  об 11 годині за адресою: м. Бердянськ, пл.I Бердянської Ради ,2,  ( Будинок міськвиконкому, 4 – й поверх , каб. №70 ).

Прийняття заяв  на участь в аукціоні  закінчується 14   березня 2014 року.

З питання подачі заяв на участь в аукціоні, ознайомлення з об’єктом та за додатковою інформацією щодо проведення аукціону можна  звертатись в робочі дні до  Управління комунальної власності БМР  за адресою:  м. Бердянськ, пл.I Бердянської Ради, 2, каб.57, тел.(06153) 3-52-52, з 8-ї до 12-ї години і з 13 до 17 години, в п’ятницю – до 15 години 45 хвилин

  • Вконтакте