Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Робоче засідання керівників потенційних проектів Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року

20.02.2014 року заступник міського голови Гончарова Н.І. провела робоче засідання керівників потенційних проектів Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року.

На засіданні Гончарова Н.І. відзначила, що розпорядженням міського голови від 29.08.2013 року №340-р створено Комітет з управління реалізацією Стратегії розвитку м.Бердянськ на період до 2017 року та затверджено Положення про Комітет. Також вона наголосила, що Стратегія — це основний документ міста, який визначає перспективи розвитку міста на п’ять років. По шістьох пріоритетах розвитку розроблено 63 проекти, виконання яких необхідно проаналізувати.

Начальник управління економіки Герасименко Ю.В. зазначила про необхідність включення до міського бюджету 2014 року, до Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ на 2014 рік фінансування для реалізації проектів Стратегії та про необхідність визначення відповідальних по кожному проекту за підготовку та надання інформації щодо реалізації проектів Стратегії.

За результатами засідання керівникам проектів, визнаних у Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року, запропоновано провести моніторинг виконання проектів Стратегії, реалізація яких здійснювалася у 2013 році та продовжити у 2014 році роботу з реалізації заходів проектів Стратегії, передбачивши у міському бюджеті 2014 року і Програмі соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ на 2014 рік, у разі потреби, фінансування для реалізації проектів Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року.

  • Вконтакте