Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

 • Президент
 • Урядовий портал
 • Верховна рада Украъни
 • Запоризька обласна рада
 • Запоризька обласна державна адміністрація
 • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
 • Ассоцiацiя мiст України
 • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Увага, конкурс на право оренди комунального майна!

Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

Відомості про об’єкти оренди:

1. Приміщення, площею 670,10 кв.м, в нежитловій будівлі, що знаходиться за адресою:  м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 7,94 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

2. Нежитлова окреморозташована будівля, площею 415,20 кв.м, що знаходиться за адресою:  м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 7,25 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

3. Приміщення, площею 104,0 кв.м, в одноповерховій нежитловій будівлі, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 8,12 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

4. Нежитлові вбудовані приміщення, площею 321,0 кв.м, першого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Правди, 7. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 13,26 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

5. Нежитлові вбудовані приміщення, площею 159,40 кв.м, першого поверху десятиповерхового житлового будинку, розташованого за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 103 / вул. Херсонська, 24. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 14,72 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

6. Вбудоване нежитлове приміщення, площею 25,70 кв.м, першого поверху двоповерхового  житлового будинку, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Кабельників, 160 / Мелітопольське шосе, 87. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 20,08 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

7. Нежитлове приміщення, площею 60,90 кв.м, одноповерхової будівлі, розташованої за адресою: м. Бердянськ, вул. Дюміна, 64. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 36,64 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

8. Убудоване нежитлове приміщення, площею 202,0 кв.м, першого поверху житлового будинку, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Баха, 42. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 11,87 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

9. Убудоване приміщення, площею 15,20 кв.м, на першому поверсі двоповерхового міського палацу спорту, розташованого за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 27. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 8,99 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – під буфет.

10. Нежитлове вбудоване приміщення, площею 17,70 кв.м, першого поверху шестиповерхового житлового будинку, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Димитрова, 34. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 42,0 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

11. Частина одноповерхової нежитлової будівлі, площею 300,0 кв.м, розташованої за адресою:  м. Бердянськ, вул. Степова, 28. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 4,86 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

12. Металевий павільйон м. Бердянськ по вул. Орджонікідзе (в районі житлового будинку по вул. Орджонікідзе, 72), площею 27,90 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 18,33 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання – орендар визначає самостійно.

Нижчевказані споруди зупинок громадського транспорту передаються в оренду на конкурсних засадах з особливими умовами:

 1. «Орендар зобов’язаний здійснити благоустрій зупинки громадського транспорту та прилеглої території.
 2. Орендар має право на розміщення тимчасової споруди на прилеглій до зупинки громадського транспорту території.
 3. Місце розміщення та проект благоустрою зупинки громадського транспорту підлягає обов’язковому погодженню з органами Державтоінспекції на підставі чинного законодавства.
 4. Об’єкт  комунальної власності міста – споруда зупинок громадського транспорту підлягає передачі в оренду без права подальшої приватизації.
 5. Облаштування для користування маломобільними групами населення громадським транспортом».

13. Споруда автобусної зупинки, площею 18,40 кв.м, розташована на перехресті вул. Кірова та вул. Піонерської (непарна сторона). Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 14,93 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією.  Напрямок використання об’єкта оренди – за призначенням.

14. Споруда автобусної зупинки «Стрілецький тир» по вул. Орджонікідзе (парна сторона навпроти багатоповерхового житлового будинку по вул. Орджонікідзе, 103), площею 29,12 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 14,92 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – за призначенням.

15. Споруда автобусної зупинки по вул. Піонерській біля житлового будинку № 51 (непарна сторона), площею 63,25 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 9,12 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – за призначенням.

16. Споруда автобусної зупинки «вул. Петровського» в м. Бердянськ по вул. Свободи в районі санітарно-епідеміологічної станції, площею 20,44 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 16,13 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – за призначенням.

17. Споруда автобусної зупинки «вул. Сєрова» по пр. Пролетарському (біля житлового будинку №  49а), площею 29,50 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 13,49 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – за призначенням.

18. Споруда автобусної зупинки «Першотравневий завод» по пр. Пролетарському (непарна сторона навпроти АЗС «НК «Альянс» в м. Бердянськ), площею 32,40 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 14,21 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – за призначенням.

19. Споруда автобусної зупинки в м. Бердянськ, на перехресті  вул. Вроцлавської та вул. Котовського, площею 12,5 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 6,28 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – за призначенням.

20. Споруда автобусної зупинки в м. Бердянськ, вул. Морозова („Ринок”, парна сторона), площею 6,0 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 13,74 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – за призначенням.

Умови конкурсу:

1. Стартовий розмір орендної плати;

2. Ефективне використання об’єкта оренди за напрямком використання;

3. Дотримання вимог щодо експлуатації об’єкта;

4. Компенсація переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації.

Перелік документів, необхідних  для участі в конкурсі:

Заява на ім’я міського голови  про участь в конкурсі з додатком наступних документів:

- для юридичних  осіб: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку про знаходження на обліку Державної податкової адміністрації (інспекції) України як платника податку; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;

- для фізичних осіб: копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи за попередній рік або звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку.

-        для громадян: копію документа, який підтверджує особу учасника конкурсу; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Строк прийняття заяв на участь у конкурсі: до 17 квітня 2014 р.

Документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються на ім´я міського голови  в Управління комунальної власності Бердянської міської ради за адресою: м. Бердянськ, пл. І Бердянської Ради, 2, каб. № 56.

Конкурс відбудеться 22 квітня 2014 р. о 14:00 годині в каб. № 60 будівлі виконкому, розташованої за адресою: м. Бердянськ, пл. І Бердянської ради, 2.

Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста Бердянська, затверджено рішенням тридцять дев’ятої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.07.2013 р. № 48.

За довідками про проведення конкурсу звертайтеся до каб. № 58 виконкому або за т.3-51-65

 • Вконтакте