Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

УВАГА, АУКЦІОН!

Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує про проведення   аукціону з приватизації убудовано-прибудованого приміщення та рухомого комунального майна

Назва об’єкта: убудовано-прибудоване приміщення (колишній кінотеатр «Юність»), рухоме майно: ліфт вантажопідйомністю 100 кг у кількості 1 штуки, панно гіпсове у кількості 1 штуки.

Адреса: 71100 Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Шевченка,8

Загальна площа приміщення: 1028,4 кв.м. по внутрішнім обмірам, у тому числі 871,2 кв.м. – площа 1 поверху, 157,2 кв.м. – площа підвалу.

Відомості про об’єкт : Приміщення  частково убудоване в житловий п’ятиповерховий цегляний будинок. Нежитлове убудовано-прибудоване приміщення 1 поверху складається із 31 кімнати,  підвальне – з 10 кімнат. Технічний стан будинку задовільний. Приміщення оснащено електроосвітленням, каналізацією та водопостачанням, підведені мережі центрального опалення.

Балансоутримувач: комунальне підприємство «Міськспецексплуатація» Бердянської міської ради , 71100 Запорізька обл., м. Бердянськ, Мелітопольське ш.74, код за ЄДРПОУ 24511679.

Вартість об’єкта без ПДВ - 1837500 грн.00 коп, ПДВ- 367500 грн.00 коп.

Початкова ціна продажу  з ПДВ: 2205000 грн.00 коп.

Реєстраційний збір за участь у аукціоні – 17 грн.

Сума грошових коштів у розмірі 10% початкової ціни продажу об’єкта для участі у аукціоні:  220500 грн.00 коп.

Після закінчення аукціону внесені покупцями грошові кошти у розмірі 10% початкової ціни продажу об’єкта у десятиденний строк повертаються усім учасникам аукціону. Покупцеві, який придбав об’єкт відчуження, зазначені грошові кошти зараховуються у встановленому порядку при остаточному розрахунку за придбаний об’єкт.

Засоби платежу: грошові кошти юридичних та фізичних осіб.

Умови продажу,  експлуатації та користування об’єктом:

1.Покупець зобов’язаний розрахуватися за об’єкт протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення Договору купівлі-продажу.

У разі, якщо Покупець протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення  Договору не сплатить встановлену в Договорі ціну за об’єкт, він сплачує Продавцю неустойку в розмірі 20 відсотків від ціни проданого об’єкта . У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу разом з неустойкою протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню.

2.Право володіння, користування і розпорядження об’єктом переходить з моменту сплати повної вартості придбаного об’єкта.

3.Передача об’єкта здійснюється Продавцем Покупцю у триденний термін після сплати повної вартості придбаного об’єкта.

4.Після сплати ціни продажу об’єкта та підписання акта прийняття-передачі Покупець повинен протягом одного місяця зареєструвати право власності на об’єкт відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

5.Покупець зобов’язаний протягом двох років з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу :

5.1. надавати Продавцю необхідні матеріали, відомості, документи тощо про виконання умов договору купівлі-продажу в строк, вказаний в запиті Продавця;

5.2.подальше відчуження майна, обтяженого передбаченими договором купівлі-продажу зобов’язаннями, можливо виключно за згодою Продавця, який здійснює контроль за умовами  договору купівлі-продажу (Договору). При зміні власника об’єкта приватизації Покупець повинен покласти всі зобов’язання за  Договором і відповідальність за них на нового власника з термінами дій цих зобов’язань, визначеними цим Договором. Зобов’язати нового власника у двотижневий термін з дня переходу до нього права власності подати Продавцю копії документів, що підтверджують перехід права власності на об’єкт приватизації. Договори про подальше відчуження майна, обтяженого передбаченими у Договорі зобов’язаннями, підлягають нотаріальному посвідченню. В новому договорі обов’язково повинен бути пункт наступного змісту : „У разі невиконання Покупцем своїх обов’язків договір може бути розірваним на вимогу органу приватизації за рішенням суду з поверненням Об’єкта у власність територіальної громади м.  Бердянська”;

5.3. протягом трьох місяців з моменту підписання акту прийняття-передачі укласти договори з експлуатаційними організаціями.

6.Покупець зобов’язаний виконувати санітарні та екологічні норми згідно з діючим законодавством України. Утримувати об’єкт та прилеглу територію згідно з встановленими правилами  технічної експлуатації.

7.Протягом трьох календарних днів з моменту підписання протоколу аукціонних торгів Покупець повинен відшкодувати:

7.1.Управлінню комунальної власності  Бердянської міської ради  витрати  на проведення незалежної оцінки об’єкта у сумі 2166,00 грн.;

7.2.Виконавцю  вартість робіт по проведенню аукціону.

Грошові кошти у розмірі 10% початкової ціни продажу об’єкта вносяться  Управлінню комунальної власності на р/р 37328005003909 в Бердянському управлінні Державної казначейської служби України Запорізької області, МФО 813015, код ЄДРПОУ 25473739.

Реєстраційний збір на участь в аукціоні вноситься на р/р 31518905700011 в ГУДКСУ  Запорізької області, МФО 813015. Одержувач – місцевий бюджет м. Бердянська, код ЄДРПОУ 38042560, код платежу 31030000.

Аукціон відбудеться 21 травня 2014 року  об 11 годині за адресою: м. Бердянськ, пл.I Бердянської Ради ,2,  ( Будівля міськвиконкому, 4 – й поверх , каб. №70 ).

Кінцевий термін прийняття заяв на участь у аукціоні  -  16 травня 2014 року.

З питання ознайомлення з об’єктом звертатись до  КП “Міськспецексплуатація” БМР  за телефоном (06153) 4-54-01 та додаткову інформацію з питань подачі заяви, необхідного пакету документів для участі в аукціоні; проведення аукціону можна одержати за адресою:  м. Бердянськ , пл.I Бердянської Ради, 2, Управління комунальної власності , каб.57, тел.(06153) 3-52-52, з 8-ї до 12-ї години і з 13-ї до 17 години, в п’ятницю – до 15 години 45 хвилин

  • Вконтакте