Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

 • Президент
 • Урядовий портал
 • Верховна рада Украъни
 • Запоризька обласна рада
 • Запоризька обласна державна адміністрація
 • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
 • Ассоцiацiя мiст України
 • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Закупівля послуг з розробки та затвердження нормативів питного водопостачання в м. Бердянськ

Пропозиції приймаються в запечатаних конвертах за адресою: м. Бердянськ, пл. I-ої Бердянської ради, 2, поштовий індекс 71100. каб. № 36.

Телефон для довідок (06153) 3-63-12.

Виконання послуг відбуватиметься без попередньої оплати за заявкою розпорядника.

Закупівля проводиться на підставі листа – заяви розпорядника бюджетних коштів – управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради  від 19.05.2014 №72.

Технічне завдання

 1. Відповідно до Закону України від 24.06.2004  № 1875-IV «Про житлово-комунальні послуги», Постанови кабінету міністрів України від 25.08.2014 № 1107  «Про затвердження Порядку розробки та затвердження нормативів питного водопостачання» та  Наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 31.10.2012 №553 «Про затвердження ДБН В.2.5-64: 2012 «Внутрішній водопровід та каналізація. Частина 1. Проектування. Частина 2. Будівництво»  розробити питомі норми водоспоживання питної води населенням, бюджетними установами та іншими споживачами у місті Бердянськ.
 2. Узгодити  питомі норми водоспоживання питної води населенням, бюджетними установами та іншими споживачами у місті Бердянськ з Регіональним управлінням водних ресурсів та Департаментом екології природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації.

Вимоги:

- наявність відповідних документів дозвільного характеру згідно вимог діючого законодавства

 • Вконтакте