Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Триває місячник енергозбереження

«Економічне обґрунтування необхідності енергозбереження. Досвід зарубіжних країн та міста Бердянська» – такою була тема «відкритої лекції», яка пройшла у актовому залі Класичного приватного університету. У вузі також відбувся і круглий стіл на тему: «Сталий енергетичний розвиток України: стан проблеми та шляхи розв’язання». Ці заходи в рамках міського Місячника енергозбереження провели начальник відділу інвестиційної діяльності та енергозбереження управління економіки Наталя Криворучко та головний спеціаліст цього ж відділу Олександр Карпенко.
Учасниками круглого столу були студенти-магістранти університету та студенти 2 курсу коледжу Бердянського інституту державного-муніципального управління КПУ. Під час засідання були розглянуті питання стану та проблеми енергозбереження в Україні, економії енергії, сонячної енергетики, перспективи атомної енергетики та багато інших. Компетентність виступів оцінювали не тільки представники виконавчого комітету Бердянської міської ради, а й викладачі університету.
За результатами засідання «круглого» столу були визначені два найактивніших учасника. Ними стали Боднарчук Надія з доповіддю «Альтернативні джерела енергії в Бельгії: зарубіжний досвід та перспективи впровадження нових технологій в Україні» та Проскурко Владислав з доповіддю на тему «Тенденції перспективного розвитку енергетики». Обидва учасника отримали Подяку міського голови за активну участь у міському Місячнику енергозбереження.
Головний спеціаліст відділу інвестиційної діяльності та енергозбереження Олександр Карпенко провів «відкриту» лекцію, на якій розповів про Програму «План дій сталого енергетичного розвитку м. Бердянська до 2020 року» та про її важливість та необхідність в сфері енергозбереження нашого міста.

  • Вконтакте