Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Окружна виборча комісія працює. Оброблено 91% протоколів

25 травня у Бердянську відбулось голосування виборців на позачергових виборах Президента України. Все пройшло без інцидентів і порушень виборчого законодавства. Міською владою було технічно забезпечено виконання виборчими комісіями своїх повноважень відповідно до законодавства України. У день виборів Президента України Бердянським міським головою, виконавчим комітетом Бердянської міської ради забезпечено було комунікацію із окружною виборчою комісією, органами місцевого самоврядування, правоохоронними структурами, керівниками підприємств, установ та організацій, у приміщеннях яких розташовано окружну та виборчі дільниці, місцевими виборчими штабами кандидатів у Президенти України, осередками політичних партій та громадських організацій.
На теперішній час ще триває обробка протоколів. Тому утримаємося від неофіційних цифр та процентів. Загальна ж тенденція вже не зміниться. Як по місту Бердянськ, так і у цілому по виборчому округу №79 з великою перевагою перемагає Петро Порошенко. На другому місці — Сергій Тігіпко. На третьому – у Бердянську – Вадим Рабінович, а у цілому по виборчому округу, куди окрім Бердянська входять Бердянський, Куйбишевський Чернігівський та Розівський райони — Юлія Тимошенко.
Більш детальніше про хід голосування по виборах Президента України по місту Бердянську і по виборчому округу № 79 стане відомо після офіційної прес-конференції голови ОВК, яка планується на завтра 27 травня. Данні ЦВК по територіальному виборчому округу №79

  • Вконтакте