Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Позиція бердянців стосовно каховського водогону знайшла розуміння у Києві

На минулому тижні міський голова Олексій Бакай був у відрядженні у Києві. Сьогодні, 27 травня, на розширеній апаратній нараді мер розповів про те, чого їздив до столиці.
Як зазначив міський голова, питань було два. Перше — це участь у засіданні групи з питань реформування житлово-комунального господарства, яке проводив віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Україны Володимир Гройсман. Друге — обговорення питання про передачу каховського водогону Бердянську для його об’єднання з міськводоканалом.
У нараді за участю віце-прем’єра Олексій Бакай брав участь тому, що він разом з мером міст Львова та Рівне є членом групи з питань реформування ЖКГ. На засіданні обговорювалися нові законопроекти, які повинні змінити ситуацію у комунальному господарстві. На жаль без підвищення тарифів не обійдеться. Але міські голови — члени робочої групи, акцентували увагу на тому, що це питання повинно бути збалансовано з вдосконаленням системи захисту людей. У тому числі мова йшла про розвиток у державі адресної допомоги громадянам.
Що ж стосується каховського водогону, це питання обговорювалося із заступником голови Нацкоміссії регулювання ринку комунальних послуг Юрієм Хівричем та із заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Григорієм Семчуком. Як зазначив Олексій Бакай, у цьому питанні бердянцям вдалося знайти порозуміння не тільки в області, а і в уряді. Мер підкреслив, що передача Бердянську каховського водогону дозволить утримати тарифи на воду без підвищення та покращити якість послуг з водопостачання та водовідведення.

  • Вконтакте