Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

У Бердянську відбулося засідання штабу з допомоги біженцям

У Бердянському міськвиконкомі відбулося засідання оперативного штабу з координації дій щодо організації роботи стосовно підтримки громадян, які прибудуть з території АР Крим та м. Севастополь. Як повідомила заступник міського голови Людмила Шаповал, яка головувала на засіданні штабу, ще 1 квітня було підписано відповідне розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації. Існує план роботи щодо організації допомоги тим, хто змушений був покинути місце проживання. Тож на засіданні штабу була перевірена взаємодія служб та обговоренні проблемні питання.
Як з’ясувалося, на сьогодні є своя процедура у міграційній службі, де механізм вже відпрацьований. Відділ освіти теж вже розмістив у школах Бердянська трьох дітей з Криму. По одному учню було направлено у другий, третій та десятий класи.
У Пенсійному фонді також усе відпрацьовано і вже сім біженців з Криму поставлено на пенсійний облік у Бердянську. Тобто люди отримують пенсійне забезпечення.
Але життя приготувало нові «сюрпризи». Як раз у день проведення засідання штабу до мерії з проханням про допомогу звернулися біженці з міста Слов`янськ. Вранці прийшла пенсіонерка з онучкою. Її донька (мати дівчинки) залишається у Слов’янську. Сама пенсіонерка не мала змоги отримати пенсію у себе за місцем проживання. До Бердянська приїхали тільки тому, що попався такий автобус. Тобто поїхали туди, куди змогли поїхати. Жінці ще повезло, випадково їй зустрілася людина, яка надала їй безкоштовне житло, але лише до 30 травня. Тож головне для неї на сьогодні — де розміститися з дитиною після 30-го і як отримувати пенсію.
А вже під час самого засідання штабу у мерію прийшла мати з сином — теж зі Слов’янська. Жінка живе у Бердянську у родичів. Її також цікавить питання поселення, хоча і не так гостро, як у першому випадку. А найголовніше — стати на облік до Центру зайнятості, а ще краще, знайти б роботу, бо сина жінка виховує сама.
У свою чергу до Пенсійного фонду вже є звернення від жительки Алчевська. Питання — як стати на облік, щоб отримувати пенсію у Бердянську. А за словами начальника Центру зайнятості Олени Романової до служби, яку вона очолює у Бердянську, вже надходить багато дзвінків від жителів Донецької та Луганської областей. Всіх цікавить, що треба, щоб стати на облік до Бердянського центру. Тож до Бердянська може приїхати ще невідомо яка кількість біженців з Луганщини та Донеччини. Тому ряд проблемних питань, які виникають з цього, теж потрібно терміново вирішувати.

  • Вконтакте