Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

На Громадській раді обговорювали актуальні питання

22 липня 2014 року відбулось чергове засідання Громадської ради під керівництвом голови Громадської ради, депутата міської ради Світлани Воробйової. На порядку денному були такі актуальні питання – охорона прикордонним загоном морської дільниці навколо м. Бердянська, проведення часткової мобілізації та створення сил самооборони, обговорення з громадськістю міста кандидатів на посаду начальника Бердянського МВ ГУ МВС.

На початку засідання присутні заслухали голову ради Світлану Воробйову про виконання протоколів засідань за червень-липень 2014 року. Начальник штабу Прикордонного загону Олександр Саврацький доповів про забезпечення прикордонним загоном спільно з Державною прикордонною службою, підрозділами ЗСУ, СБУ заходів з охорони морської дільниці навколо м. Бердянська. Члени ради подякувати прикордонникам за охорону кордонів держави та висловили готовність забезпечувати консолідацію бердянської громади щодо інформаційної та матеріальної підтримки прикордонного загону.

Військовий комісар Бердянського ОМВК Сергій Волков докладно розповів про проведення часткової мобілізації, створення сил самооборони з громадськістю для охорони порядку у місті та недопущення в Бердянськ можливих диверсійно-терористичних груп з регіонів, де проводиться АТО. Насамперед Сергій Волков зауважив, що ситуація в місті стабільна і спокійна. Але для того, щоб вона такою і залишалася, необхідні зусилля всіх городян. Присутні активно обговорювали питання створення загонів самооборони та вирішили протягом найближчих днів надати військовому комісару пропозиції по створенню в міських громадських організаціях, профспілках освіти та медицини системи самооборони: відділення, взвод, рота. А керівникам міських ветеранських організацій: Антонову Г.М., Філімонову М.Ф., Артюху П.П., Врублевському О.Д. до кінця тижня надати до Бердянського ОМВК пропозиції кандидатур на посади двох командирів батальйонів самооборони.

Світлана Воробйова нагадала членам ради, що підтримавши ініціативу голови Запорізької облдержадміністрації Валерія Баранова, на засіданні ради вирішено заслухати кандидатів на посаду начальника Бердянського МВ ГУ МВС України у Запорізькій області та рекомендувати свою кандидатуру на призначення для керівництва області. Визначено три кандидати на цю посаду О.Костюченко, О.Левін і О.Осадчий (він не прийшов на засідання). Заслухавши двох кандидатів про їх бачення ситуації та відповіді на запитання членів ради було прийнято таке рішення: Громадська рада рекомендує начальнику ГУ МВС України в Запорізькій області В.Ольховському призначити на посаду начальника Бердянського МВ ГУ МВС України у Запорізькій області Олександра Костюченка.

  • Вконтакте