Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Санітарно-епідеміологічна ситуація у місті постійно контролюється і на сьогодні є нормальною

Про це на засіданні постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив завідувач відділу Бердянської СЕС Ігор Пухно. Щотижня проводяться моніторинги морської води та щоденно питної. Ці показники води у межах норми, без відхилень.
Як розповів Ігор Олександрович, інфекційна захворюваність станом на перше півріччя 2014 року носить спорадичний характер, групових захворювань та спалахів не було. Зареєстровано 13 591 випадок захворювань на грип та ГРВІ. Це на 1,2 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Але в цілому рівень інфекційної захворюваності нижче за аналогічний період минулого року.
Рівень захворюваності на гострі кишкові інфекції за перше півріччя становить 127,4 на 100 тисяч населення, що на 8% нижче, ніж за аналогічний період минулого року. В цілому захворюваність на гострі кишкові інфекції серед дітей віком до 18 років вище, ніж серед дорослих у 7,5 разів. За даними обстеження встановлено, що в основному це харчовий шлях передачі інфекції — неякісне приготування їжі, або вживання харчів із простроченим строком реалізації.
У цілому ж санітарно-епідеміологічна ситуація у місті контролюється і на сьогодні є нормальною.
У ході засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка проходила під керівництвом заступника міського голови Олександра Свідло, були також розглянуті питання стану систем протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості, забезпечення пожежної безпеки в період збирання врожаю, виконання вимог законодавства у сфері техногенної, пожежної безпеки, цивільного захисту на хімічно-небезпечному об’єкті ТОВ «Азовтехнологістік» та заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах. Так, з метою попередження нещасних випадків на воді КП «Рятувально-водолазна служба» з початку сезону обстежила 45 пляжів та три причали. Було розроблено план патрулювання на рятувальних катерах вздовж узбережжя моря. Щодо нещасних випадків на воді, то у цьому році було зафіксовано 12 випадків. 11 чоловік врятовано, один загинув внаслідок приступу епілепсії у воді.

  • Вконтакте