Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

У Бердянську створюється окрема рота спеціального призначення МВС України «Берда»

Про це, а також про участь у обласній нараді з питань соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації на традиційному інформаційному дні для журналістів місцевих ЗМІ розповів міський голова Олексій Бакай.
Нарада проходила під керівництвом голови обласної державної адміністрації Валерія Баранова. У першу чергу вона була присвячена питанням безпеки Запорізької області. У своєму виступі обласний військовій комісар говорив про мобілізацію та необхідність на місцях зробити все необхідне для того, щоб мобілізувати людей, які бажають стати на захист міста та країни.
У засіданні також брали участь начальник Служби безпеки України Олександр Шмітько, начальник Головного управління МВС у Запорізькій області Віктор Ольховський та прокурор Запорізької області Олександр Шацький. Вони обмінялися думками із керівниками міст та районів відносно того, що необхідно зробити у кожному регіоні, які конкретні завдання, та домовилися про чітку та згуртовану роботу.
Обговорили на нараді також необхідність створення окремих рот спеціального призначення МВС України, які будуть забезпечувати порядок на місцях та отримувати за це заробітну плату. Тож на рівні області створюється такий підрозділ «Скіф». У Бердянську – окрема рота спеціального призначення МВС України «Берда».
- Це була наша ініціатива, – зауважив міський голова Олексій Бакай. – Це ми робимо на упередження для збереження миру та безпеки у Бердянську. Я робив і буду намагатися робити усе можливе на упередження.
Що стосується людей, які тимчасово виїжджають із зони проведення антитерористичної операції, то по Запорізькій області їх вже більше 6 тисяч. 27 чоловік сьогодні вночі прибули до Бердянська з Луганської області. Міський голова Олексій Бакай відзначив, що наше місто має одне із найбільших навантажень у цьому питанні серед інших міст Запорізької області, оскільки найближче розташований до Донецької області.
Під час спілкування із журналістами очільник міста також розповів, що на блок-постах будуть встановлені камери відео-спостереження. Всі ці роботи будуть проведені без залучення жодної копійки бюджетних коштів.

  • Вконтакте