Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Працівники Бердянського морського торговельного порту відзначають своє професійне свято

В останню неділю липня згідно із наказом Президента України відзначається День працівників морського і річкового флоту. В Україні річковий і морський транспорт є однією з найбільш надійних і важливих ключових галузей економіки. У нашій країні є 13 річкових, 4 рибних і 18 морських торговельних порти.
Бердянський морський торговельний порт – це стратегічне підприємство для нашого міста. З усіх промислових підприємств воно є одним із найбільших платників податку. Напередодні професійного свята у суботу, 26 липня, для усіх працівників порту, мешканців та гостей міста пройшов святковий концерт.
Як розповів в.о. начальника порту Микола Ільїн, останні пів року порт працює із прибутком – більше 2 млн. грн. Усі причали працюють, вантажоперевалка іде нормально. На сьогодні порт перевиконав місячний план перевалки вантажів, відповідно і доходів та інших показників.
«Порт потребує реорганізації, нових технологій, що дасть можливість працювати більш сучасно, швидко та ефективно. Не секрет, що ми втрачаємо на сьогодні грузи не тільки за рахунок ситуації у зоні військових дій, а також за рахунок несучасності вантажоперевалки. Над цим необхідно працювати, необхідні інвестиції. Прибуткова робота порту дає можливість самостійних інвестицій, велику увагу приділяємо також власникам вантажів, яких ми залучаємо для інвестицій і готові з усіма працювати у цьому напрямку» – розповів Микола Ільїн.
У ході святкового концерту від імені Бердянської міської влади та депутатського корпусу працівників порту привітала керуючий справами виконкому Наталя Гончарова.
- Бердянський порт завжди був, є та буде для нашого міста стратегічним підприємством. Це передусім податки та доходна частина бюджету. А це наша соціальна сфера – освіта, медицина. – Звернулась до усіх присутніх Наталя Гончарова. – Шановні портовики, вам є чим пишатися – ви працюєте на прибутковому підприємстві. Великі слова подяки за те, що ви залишилися вірними своєму підприємству, не дивлячись на те, що воно переживало не найкращі часи. Хочу вам побажати стабільності, розвитку та нових технологій. А також вам та вашим родинам – здоров’я, достатку, щастя та оптимізму.
Керуючий справами виконкому Наталя Гончарова також вручила найактивнішим працівникам порту подяки від міського голови. Під час концерту звучали привітання від в.о. начальника порту Миколи Ільїна та голови профспілкового комітету підприємства. Були вручені почесні грамоти та подяки від Міністерства інфраструктури України та профспілкового комітету порту. По завершенні офіційної части на усіх присутніх чекав святковий концерт, а також виставка картин та робіт талановитих працівників Бердянського морського торговельного порту.

  • Вконтакте