Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Забезпечення пільговиків санаторно-курортним лікуванням у першому півріччі поточного року зросло на 30 %

Про безоплатне забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування пільгової категорії громадян за 6 місяців 2014 року сьогодні, 29 липня, на апаратній нараді при міському голові доповіла Наталя Токмань, начальник управління праці та соціального захисту населення. За відповідний період 138 бердянців отримали путівки, що на 32 % більше у порівнянні з 1 півріччям 2013 року.

З 73 послуг, які надає управління праці та соціального захисту населення, однією є забезпечення путівками на безоплатне санаторно-курортне лікування.
Серед 138 путівок було отримано від Міністерства соціальної політики України — 19, за рахунок обласної програми “Назустріч людям” (ветерани праці) — 3 путівки, а 116 – придбані за рахунок субвенції державного бюджету міському бюджету. Оздоровлення за путівками проводиться на “Приазокурорті” та “Куроти Приазов’я”. Серед проблемних питань залишається забезпечення лікуванням інвалідів загального захворювання, було отримано 16 путівок при потребах в понад 600.
Події у країні внесли зміни в організацію санаторно-курортного лікування. Так, цього року не оздоровилась льотна категорія “спінальників”, а це біля 20 осіб, які щороку відвідували санаторій у Слов’янську.

Нагадаємо, що безоплатне забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування пільгової категорії громадян регламентується Законами України – Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту, Про жертви нацистських переслідувань, Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні, Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні, Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  • Вконтакте