Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Рада оборони міста прийняла рішення, спрямованні на збереження миру та спокою у Бердянську

Сьогодні, 1 серпня, у Бердянському міськвиконкомі під головуванням міського голови Олексія Бакая відбулося засідання Ради оборони міста. У засіданні взяли участь представники усіх силових структур, громадських формувань, депутати міської ради. Було розглянуто кілька питань. Але усі вони так чи інакше стосувалися питання посилення контролю за безпекою міста. Зокрема рішенням Ради оборони міста вже з сьогоднішнього дня у Бердянську введено паспортний режим.
Таку можливість надає Постанова Кабінету міністрів №1147, згідно якої Бердянськ віднесено до контрольованого прикордонного району. Тож відтепер на блокпостах на в’їзді до міста буде зупинятися кожна транспортна одиниця з перевіркою документів не тільки у водія, а й у пасажирів. Якщо це будуть громадяни, які не мешкають у Бердянську, то усі, хто приїздить, будуть обов’язково реєструватися.

Одне з завдань перевірки документів, це, як підкреслив військовий комісар міста та району Сергій Волков, виявлення військовозобов’язаних з Луганської та Донецької областей.

Слід також зазначити, що наявність документів буде перевірятися і у самому місті, особливо вночі. На це мають право прикордонники, а також патрулі до складу яких входить представник міліції. Тож, як мешканцям міста, так і гостям, треба при собі мати або паспорт, або інший документ, який засвідчує особу його власника.

Крім того, Рада оборони міста прийняла рішення ліквідувати усі в’їзди до Бердянську по об’їзних шляхах. Усі блокпості вже обладнано відеоспостереженням, але відеокамери буде встановлено ще у центрі міста. До речі вже є підприємець, який висловив бажання зробити це за власний кошт. Він сам запропонував мерії свої послуги.

Окрему увагу члени Ради оборони міста приділили роботі міської системи оповіщення населення. Як зазначив військовий комісар Сергій Волков, провідне радіо та комунальне телебачення — є частиною загальнодержавної та регіональної системи оповіщення. Тому Рада оборони міста доручила міському голові Олексію Бакаю та секретарю міської ради Ірині Купцової забезпечити безперебійну роботу телекомпанії “ТБ-Бердянськ”, та зробити повну ревізію системи оповіщення у місті.

Підводячи підсумки наради, міський голова Олексій Бакай зазначив, що обстановка у місті залишається спокійною. Але спокій треба оберігати. Мер призвав мешканців міста та відпочиваючих з розумінням віднестися до рішень Ради оборони міста, тим більш, що спрямовані вони на посилення заходів щодо забезпечення збереження миру та безпеки у Бердянську.

  • Вконтакте