Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Із наближенням холодів гострішою стає проблема забезпечення біженців безкоштовним не сезонним житлом та теплим одягом

Про це йшла мова на засіданні територіального штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Голова штабу, заступник міського голови Людмила Шаповал доповіла, що станом на 12 серпня у місті зареєстровано 3019 біженців. Це 1191 сім’я, 1044 дитини, 495 пенсіонерів. Ситуація з кожним днем погіршується. Безкоштовного житла в Бердянську та районі вже немає. А невдовзі закриються сезонні оздоровчі заклади, які приймають людей із зони АТО, а у гуртожитки ВУЗів повернуться студенти. Тож першочерговим на сьогодні є питання забезпечення людей житлом на осінньо-зимовий період. Якщо хтось із бердянців має змогу поселити людей, які змушені були покинути свої домівки у зоні проведення АТО, прохання повідомити про це за безкоштовним номером 101.
Ще одна нагальна проблема — продукти харчування. Як розповіла голова Бердянської міської організації “Товариство Червоного Хреста України” Інна Тихомирова, вже два тижні із продуктами харчування ніхто із мешканців не допомагає, кожен день виділяє 20 буханок хліба Бердянський хлібокомбінат. І все. А є такі люди, які продали мобільні телефони та інші цінні речі, щоб якось годувати дітей. Представники Червоного Хреста ходять по підприємствах і продають марки. За ці невеликі виручені кошти вони купляють продукти і допомагають біженцям.
Окрім продуктів харчування у Товаристві Червоного Хреста все частіше почали запитувати теплий одяг, якого у наявності майже немає. Тож, користуючись нагодою, що на засіданні були присутні представники ЗМІ, заступник міського голови Людмила Шаповал звернулась до усіх мешканців міста, підприємців та організацій з проханням допомогти людям, які тимчасово залишились без домівок. Продукти харчування та теплі речі можна приносити до Бердянської міської організації “Товариство Червоного Хреста України” по вулиці Енгельса, 42. Про наявність вільного житла та можливість прихистити людей можна повідомити на 101. Не будьте байдужими до людського горя!

  • Вконтакте