Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Відбулась нарада з питання підвищення рівня заробітної плати та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці

Сьогодні, 14 серпня, у міськвиконкомі відбулась нарада з питання підвищення рівня заробітної плати та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Анатолій Степаненко, заступник міського голови, наголосив, що мета наради не вчити керівників як працювати, а шляхом діалогу та співрозуміння знайти шляхи вирішення проблемних питань щодо додержання законодавства про оплату праці. На засідання запросили керівників 29 підприємств, розмір зарплатні на яких складає менше розміру мінімальної заробітної плати. Присутніх на нараді більш за все вразив факт отримання зарплатні одним з керівників підприємства міста у розмірі 90 гривень 25 копійок на місяць.
Наталя Токмань, начальник Управління праці та соціального захисту населення виконкому, проінформувала про необхідність дотримання норм законодавства з питань нарахування та виплати заробітної плати. А саме, існує визначений законодавством порядок формування оплати праці кваліфікованих працівників, спеціалістів та керівників. Так з 01.01.2014 року мінімальна заробітна плата складає 1 218 грн, кваліфіковані працівники повинні отримувати від 1280 до 2 тис грн, спеціалісти від 1 700 до 3 000 грн, а керівники підприємств від 3 тис. до 4 тис. грн. Недотримання вимог призводить до втрат міського бюджету, ухиленню від сплати податків, повній неувазі роботодавця до своїх працівників, їх соціальних гарантій.
Деякі представники запрошених підприємств пояснили ситуацію. В одних керівники мали іншу основну роботу, тому працюючи на півставки мають зарплатню меншу за мінімальну. В інших відсутність роботи, замовлень та багатотисячні борги минулих років за виконану роботу не сприяють виплати навіть мінімального розміру зарплати. Звільнення працівників теж не найкращий вихід, втрата кваліфікованих працівників призведе взагалі до зупинки підприємства. Але всі погодились, що діалог та взаєморозуміння – це кращій спосіб у рішенні цієї проблеми.
Особливу увагу Наталя Токмань звернула на гарантії громадян, яких призвали на войськову службу у зв’язку з мобілізацією. За цими працівниками, на час мобілізації, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада та середній заробіток на підприємстві, на якому вони працювали. Доповідач наголосила, що у військовозобов’язаних залишились родини, які потребують коштів до існування, тому виплата середнього заробітку є як моральною, так і законною нормою. Компенсацію у розмірах середнього заробітку проводиться за рахунок Держбюджету України. За додатковою консультацією можливо звернутися до каб. 11-12 управління праці та соціального захисту населення або за тел. 3-51-10.
Олена Жогло, начальник відділу Бердянського міського центру зайнятості, доповіла про послуги для роботодавців, які надає служба зайнятості відповідно до діючого законодавства.

“Запросивши Вас на цю нараду, ми сподіваємося на розуміння і підтримку, адже гідне життя людини залишається найвищою цінністю в будь-якому суспільстві, а низький рівень оплати праці не тільки гальмує економічний розвиток, але і провокує соціальну напруженість. Зараз дуже складні часи, неможливо, навіть теоретично спрогнозувати, що буде далі, але, я звертаюсь до керівників — ви повинні прикласти максимум зусиль щоб зберегти свої підприємства, створити умови, щоб працівники почували себе соціально захищеними у такій непростій ситуації” – підкреслив Анатолій Степаненко.

  • Вконтакте