Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Важливо сформувати спільне бачення реалізації реформи житлово-комунального господарства на основі практичного досвіду

14 серпня відбулась спільна нарада щодо розробки положень, затверджених ,,Планом реформування житлово-комунального господарства Запорізької області на 2014-2015 роки”. Головував на нараді заступник міського голови Олександр Свідло, в ній взяли участь представники служб виконкому, КП Технічної інвентаризації БМР,ТОВ ,,Керуюча компанія ,,КомЕнерго-Бердянськ”, КП ,,Бердянськводоканал”, ПАТ ,,Бердянське підприємство теплових мереж”, КП ,,Житлосервіс-2а”, ОСББ.

Як повідомив Олександр Свідло, заступник міського голови, за ініціативою голови обласної держадміністрації Валерія Баранова була створена робоча група із представників різних регіонів області щодо розробки комплексу заходів з реформування житлово-комунальної сфери. З урахуванням всіх пропозицій розпорядженням очільника області №329 від 14.07.2014 р. було затверджено ,,План реформування житлово-комунального господарства Запорізької області на 2014-2015 роки”. План передбачає комплекс заходів, які безпосередньо стосуються впровадження реформи на місцях, у тому числі й у Бердянську. Однією з цілей наради і стало доведення до відома всіх залучених осіб загальних завдань та принципів виконання зазначених заходів.

Галина Калагірєва, в.о. завідувача сектором реформування житлового фонду УЖКГ, проінформувала про склад шести робочих груп та строки виконання пунктів плану. У дуже стислі терміни (деякі документи до кінця серпня, інші до жовтня) робочі групи повинні розробити проекти наступних нормативних документів:
1. Положення про порядок переведення на позабалансовий облік багатоповерхових житлових будинків, які розташовані на території області.
2. Тимчасове положення про порядок передачі у власність ОСББ прибудинкової території.
3. Положення про взаємодію ОСББ з підприємствами, що надають послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та теплопостачання.
4. Порядок проведення конкурсного відбору будинків ОСББ для фінансування капітальних ремонтів та компенсації ОСББ відсоткової ставки при кредитуванні робіт з реконструкції, модернізації та капітального ремонту житлових будинків.
5. Порядок проведення конкурсного відбору підприємств для надання послуг з управління, утримання, ремонту будинків, споруд та прибудинкових територій.
6. Положення про Порядок проведення конкурсу та укладання договорів оренди чи концесії об’єктів бюджетних закладів (установ чи організацій) у сфері теплопостачання.
А також підготувати інвестиційні пропозиції для заміни котельного обладнання в бюджетній сфері. Присутні на нараді фахівці запропонували щоб до складу робочих груп ввійшли не тільки теоретики, а й практики — представники ОСББ, підприємств з обслуговування житлового фонду тощо. Олександр Свідло, заступник міського голови, наголосив – “Ми повинні створити мікроклімат, щоб зацікавити людей брати свої будинки в управління. Зараз Бердянськ лідер у Запорізькій області в створенні ОСББ. Наразі вже 208 будинків, а це майже 53% житлового фонду міста, які в управлінні 150 ОСББ. Але на законодавчому рівні досі не вирішено багато питань, які ставлять люди. Чому будинок ОСББ знаходиться на балансі комунального підприємства, чому не відводиться прибудинкова територія, чому ми не маємо права розпоряджатися вбудованими приміщеннями та інше.”. Головним завдання для робочих груп є, враховуючи всі законодавчі норми, створити проекти нормативних положень, які нададуть відповіді на ці та інші питання, та запропонують реальний механізм ефективного функціювання ОСББ. А це один з головних компонентів реформи житлово-комунального господарства міста та області в цілому.

  • Вконтакте