Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Запрошення на заходи з нагоди святкування 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

Організаційний комітет з підготовки і проведення державного свята Дня незалежності України при виконкомі Бердянської міської ради запрошує вас взяти участь у заходах з нагоди святкування 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.
У суботу, 23 серпня, о 9-30 розпочнеться урочиста хода із великим Державним Прапором України. У ній візьмуть участь депутати міської ради, представники міськвиконкому, навчальних закладів міста, партійних і громадських організацій національно-патріотичного спрямування в українських вишиванках з маленькими державними прапорцями України, синьо-жовтими стрічками. В святковій колонні також візьмуть участь: представники громадських формувань по охороні громадського порядку і Державного кордону, національно-культурні товариства в національних костюмах, трудові колективи підприємств, установ, організацій, мешканці та гості міста. Урочиста хода розпочнеться від 5-го корпусу Бердянського державного педагогічного університету. Завершиться вона на площі І Бердянської Ради, де о 10-00 відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапору України на центральному флагштоці перед виконкомом.
О 12-00 близько 75 автомобілів з державними прапорами України візьмуть участь у Автомайдані, який побуває у різних мікрорайонах міста.
У неділю, 24 серпня, з 17-00 до 18-00 в акваторії Бердянської затоки на катерах підприємців із державними прапорами України проходитиме Аквамайдан. У ньому можуть взяти участь усі бажаючі мешканці та гості нашого міста.
З 17-30 до 20-00 на Приморській площі проходитимуть урочисті збори та загальноміський концерт кращих творчих колективів міста, присвячений 23-й річниці незалежності України.

  • Вконтакте