Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

За останні два місяці суттєво зросло навантаження на медичну сферу міста

Понад два місяці медичні заклади міста працюють в напруженому режимі у зв’язку з подіями на Донбасі. За цей період до медичних працівників звернулось 2 тис. 416 біженців з Донбасу, з них 1174 дитини. Тільки за останній тиждень зареєстровано 712 звернень. До цієї цифри треба додати 375 — звернень до вузьких спеціалістів центру надання первинної медичної допомоги. На облік до жіночої консультації стали 225 вагітних жінок із зони АТО, вже 68 малюків народилось у Бердянську. Про це повідомила директор КУ “Бердянське територіальне медичне об’єднання” Ірина Котляр.

Треба відзначити, що 68 прикордонників та бійців добровольчих загонів, які були поранені в зоні АТО, отримали медичну поміч у Бердянську та направлені на більш високий спеціалізований рівень надання медичної допомоги.

Медичний персонал окрім зростання кількості звернень, ще випробовує майже щодня морально-психологічний тиск. Мешканці, які прибули із зони АТО, вимагають безкоштовного лікування, посилаючись, що вдома у них було все безкоштовно. Ресурсів у міста для безоплатного лікування не має. В межах фінансування на безоплатній основі однакову поміч отримують як місцеві, так і приїжджі. Ситуація також ускладнюється зростанням цін на медикаменти, наприклад, вартість кисню зросла на 10 %. Але не зважаючи на всі труднощі медичні працівники гідно виконують свою роботу.

  • Вконтакте