Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Відмінено ряд заходів, які планувалося провести до Дня міста

У середу, 20 серпня, відбулось чергове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Дня міста та 71 річниці визволення Бердянська від фашистських загарбників. На початку засідання заступник міського голови Людмила Шаповал розповіла, що до виконкому надійшли три звернення — від громадського формування «Громадська варта — Самооборона», групи депутатів міської ради та Громадської ради, та зачитала їх. Усі вони пропонують відмовитися від проведення розважальних концертів та заходів із великим скупченням людей, оскільки зараз не час для веселощів, у країні йде війна, яка вже забрала життя сотень людей і, в тому числі, бердянців. А також не проводити фінансово затратні заходи, а виручені кошти направити на надання допомоги ветеранам війни, а також на придбання медикаментів для поранених у зоні проведення АТО. У зверненнях пропонується у День визволення Бердянська віддати данину поваги ветеранам, провести традиційні покладання квітів та патріотично-виховні заходи, приділити гідну увагу ветеранам і використовувати День визволення Бердянська, як хороший привід для виховної роботи з молоддю.
Члени оргкомітету підтримали ці звернення та відмінили ряд заходів, які планувалося провести до Дня міста. А саме: фестиваль “Бердянська юшка — 2014”, виставку композицій декоративно-ужиткового мистецтва “Дитячі мрії — рідному місту”, Місто майстрів “Ласкаво просимо в дитинство”, фестиваль сала та молодіжну акцію “Зірка пам’яті”.
Що ж стосується заходів по мікрорайонах міста, то до наступного засідання організаційного комітету голови комітетів мікрорайонів нададуть перелік заходів, які будуть проводитись.
У ході засідання також була озвучена пропозиція напередодні Дня міста провести загальноміський суботник. Із датою його проведення також вирішили визначитися на наступному засіданні оргкомітету, який заплановано провести на наступному тижні.

  • Вконтакте