Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Узагальнена інформація про розгляд питань, порушених мешканцями міста під час проведення “прямого” ефіру із міським головою

Мешканці будинку № 12/22 по пр. Леніна, які зателефонували під час прямого ефіру із міським головою Олексієм Бакаєм, просили вжити заходи щодо наведення порядку та облаштування бомбосховища в даному будинку.
За інформацією управління житлово-комунального господарства виконкому, комісією з числа працівників балансоутримувача, управління ЖКГ, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення було проведено обстеження підвального приміщення будинку № 12/22 по пр. Леніна та встановлено, що воно не включене до списку легких тимчасових захисних споруд і не може бути використане для укриття мешканців будинку через відсутність вентиляції, наявність ґрунтових вод та великої вологості.
У разі виникнення надзвичайних обставин мешканці даного будинку повинні прибути до укриття, розташованого у будинку № 69 по вул. Дюміна.

Бердянці просили встановити “лежачого” поліцейського на аварійно небезпечній ділянці дороги по Мелітопольському шосе (в районі будинку № 26).
Дане питання було розглянуто на засіданні комісії для обстеження дорожніх умов щодо забезпечення виконання вимог дорожнього руху. Мелітопольське шосе є магістральною вулицею місцевого значення. Згідно з вимогами ДСТУ 4123-2006, засоби примусового зниження швидкості (“лежачі поліцейські”) на магістральних магістралях міста використовувати заборонено. Для зниження аварійності комісія вирішили звернутися до Служби автомобільних доріг у Запорізькій області з пропозицією нанести на вказаній ділянці спеціальну горизонтальну дорожню розмітку 1.14.3, що позначає нерегульований пішохідний перехід у місцях з підвищеною небезпекою скоєння ДТП, а також шумові смуги для підвищення уваги учасників дорожнього руху перед наближенням до нерегульованого пішохідного переходу (п.8.6 Правил дорожнього руху).

Мешканці квартири № 69 по пр. Пролетарському, 96 звернулися з проханням відремонтувати зливосток, розташований над їхньою квартирою, тому що під час опадів через його несправність затікала стеля квартири.
Працівниками КП “Житлосервіс-2а” 29.07.2014 року були виконані роботи з ремонту покрівлі над квартирою № 69 у будинку № 96 по пр. Пролетарському площею 30 кв.м, а 01.08.2014 були виконані роботи з часткової заміни зливостоку.

  • Вконтакте