Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Педагогічний колектив школи №7 прийшов до мерії захищати свого директора

Сьогодні з ранку, 22 серпня, до Бердянської мерії завітав педагогічний колектив загальноосвітньої школи №7. Профспілковий комітет, вчителі та завучі прийшли захистити свого керівника, директора школи Валерія Ватутіна, якому, за їх словами, не продовжують контракт на новий навчальний рік. Із колективом зустрілись міський голова Олексій Бакай, його заступник Людмила Шаповал та начальник відділу освіти Наталя Кондратюк.
Колектив вчителів розповів, що їх керівнику закидають ніби-то погану підготовку закладу до зими, те, що він поганий керівник та інше. У самого ж колектива претензій до директора, який працює вже багато років, немає і вони б хотіли і далі з ним працювати.
Міський голова Олексій Бакай розповів присутнім, що усі навчальні заклади перед початком нового навчального року обстежує спеціально створена комісія. Вона також перевіряє підготовку до опалювального періоду та проведені заходи із енергозбереження та системний підхід до нього. Ця комісія завершує свою роботу на наступному тижні, але за попередніми даними школа №7 найгірше підготовлена. У свою чергу мер заспокоїв присутніх, що зараз рано робити якісь висновки, доки комісія ще працює, та запропонував 28 серпня зробити виїзне засідання у школі й разом із колективом перевірити та обговорити результати роботи комісії. Тоді вже буде остаточно прийняте рішення про подовження контракту із директором чи ні.

  • Вконтакте