Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

У Бердянську вже офіційно зареєстровано 4677 біженців

Такі дані озвучила на інформаційному дні для журналістів місцевих ЗМІ заступник міського голови Людмила Шаповал. Це 1991 родина, 1582 дитини та 858 пенсіонерів. Більшість з тих, хто прибуває до Бердянська із зони проведення АТО, не бажають ставати на облік, тож за неофіційними даними у нашому місті більше 50 тисяч біженців. Можливості міста у безкоштовному розміщені обмежені, а ситуація з кожним днем погіршується. Скоро закриються сезонні оздоровчі заклади, які приймають людей із зони АТО, а до гуртожитків ВУЗів повернуться студенти. Тож першочерговим на сьогодні залишається питання забезпечення людей житлом на осінньо-зимовий період.
Члени територіального штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, проводили виїзні зустрічі у місцях найбільшого скупчення людей. Тимчасових переселенців цікавили питання отримання пенсій та допомог, працевлаштування, оформлення загублених документів, медичні та психологічні послуги, оформлення дітей у садки та школи. За словами заступника міського голови Людмили Шаповал, на сьогодні батьки 74 дітей подали заявки до шкіл міста. Більше сотні дітей знаходяться у санаторії “Лазурний” та ДОЦ “Мрія”. Їм також треба вчитися, тож зараз розглядається можливість їх навчання безпосередньо у місці їх проживання.
Підсумовуючи зустріч із журналістами заступник міського голови Людмила Шаповал звернулась до усіх мешканців міста, підприємців та організацій з проханням допомогти людям, які тимчасово залишились без домівок, а також подякувала усім небайдужим.
Продукти харчування та теплі речі можна приносити до Бердянської міської організації “Товариство Червоного Хреста України” по вулиці Енгельса, 42. Про наявність вільного житла та можливість прихистити людей можна повідомити на 101.

  • Вконтакте