Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Безпека перевезень пасажирів у таксі

У міськвиконкомі відбулась спільна нарада під керівництвом міського голови Олексія Бакая, начальника ВДАЇ ГУМВС України в Запорізькій області, майора міліції Дениса Сичевого, його заступника Даниса Буца, служб виконкому та керівників інформаційно-диспетчерських служб міста. Головною причиною зібрання стала низка зафіксованих порушень водіями таксі правил дорожнього руху з тяжкими травмуваннями людей. “Питання безпеки перевезень пасажирів в таксі повинно бути головним пріоритетом в організації роботи цих служб. Шляхом діалогу ми повинні знайти важелі впливу на безвідповідальних водіїв, щоб запобігти появі подібних випадків у майбутньому” – зазначив міський голова Олексій Бакай на початку засідання.

За даними начальника ВДАЇ ГУМВС України в Запорізькій області, майора міліції Дениса Сичевого з початку поточного року виявлено та зафіксовано 17 порушень правил дорожнього руху, скоєних водіями автомобілів “таксі”, з яких 3 факти керування траспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Але, як зазначили присутні, таких випадків реально набагато більше.

Заступник начальника ДАЇ Денис Буц повідомив про вибіркову перевірку водіїв таксі. Були виявлені факти відсутності ліцензованих карток, проходження медогляду, технічного огляду, недотримання режиму трудового дня тощо. Звернув увагу присутніх керівників інформаційно-диспетчерських служб на необхідність проводити роз’яснювальну роботу у своїх трудових колективах щодо цих фактів.

Керівники в свою чергу зазначили, що вони зацікавлені в налагоджені діалогу та співпраці як з міською владою, так і з службою ДАЇ з питань підвищення якості перевезень. Але існують обставини, на які вони не мають впливу, та за які не несуть відповідальності. Загальною проблемою вони визначають відсутність законодавчої бази. Досі не прийнятий новий закон України про таксомоторні перевезення.

Після двогодинного обговорення сторони вирішили наступне. По-перше, активізувати спільну роботу щодо вдосконалення законодавства у галузі таксомоторних перевезень. Надати всім службами свої пропозиції до міськвиконкому, які будуть узагальнені та відправлені до Міністерства інфраструктури України. Створити у відділі транспорту виконкому спільний реєстр водіїв, які порушували правила дорожнього руху, шкодили майно, керували у стані алкогольного сп’яніння тощо, та щомісяця розсилати інформацію до всіх керівників служб. Активізувати спільну роботу ДАЇ та управління праці та соціального захисту населення щодо дотримання трудового законодавства водіїв-підприємців. Визначити виконкому спільно з ДАЇ місця “висадки-посадки” пасажирів таксі на території міста.

  • Вконтакте