Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Комунальні підприємства міста отримали нову техніку

Сьогодні, 22 серпня, керівникам комунальних підприємств міста було представлено нові засоби малої механізації, закуплені управлінням житлово-комунального господарства виконкому. На огляд техніки приїхав й міський голова Олексій Бакай разом із заступником Олександром Свідло. Шляхом тендеру було закуплено 44 одиниці на загальну суму 301 тис. грн. за кошти бюджету розвитку міста.

“Щоб вимагати якість послуг та робіт з наших комунальних підприємств та робітників, треба створити відповідні умови. Придбана техніка – це один з кроків для підвищення якості послуг для наших мешканців. Особливо це актуально напередодні осінньо-зимового періоду. В зимових умовах, наприклад, строк ліквідації аварії має велике значення. Я звертаюсь до керівників комунальних підприємств — використовуйте нову техніку як гарні господарі, щоб вона працювала довгі роки. ” – зазначив міський голова Олексій Бакай.

Олександр Свідло, заступник міського голови, повідомив, що в 2012 році були сформовані запити керівниками комунальних підприємств на закупку необхідних засобів. Ніхто з керівників не вірив, що можливо буде придбати техніку такого класу. Сучасні засоби механізації, наприклад, детектор поривів електропроводки надасть можливість швидко знайти місце аварії без пошкодження поверхні стін, або переносний зварювальний генератор, акумуляторний гвинтоверт дозволять проводити роботи у будь-яких місцях без прив’язки до електропостачання. Професійні бензопили, мотокоси, очищувачі водостічних труб, занурювальний насос для брудної води, снігоприбирачі тощо.
Всі засоби малої механізації високої якості, відомих виробників Metabo, Stiga, Bosch, Stihl тощо. Вони будуть передані на баланс комунальних підприємств. Ця перша партія буде розподілена згідно замовлень, поданих керівниками КП “Житлосервіс 2а”, КП “Міськліфт” та КП “Бердянськекотранс” на основі першочергових потреб. Друга частина у кількості 27 одиниць на суму 226 тис. грн. буде отримана після оплати платіжних доручень казначейством.

  • Вконтакте