Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

У Бердянську відзначили День Державного Прапора України

У повазі до національних символів, до числа яких належить Державний Прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об’єднати сили і долати будь-які перешкоди. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї Батьківщини, гордість за свою історію. Сьогодні, 23 серпня, бердянці урочисто та щиро святкували День Державного Прапору України. Від 5-го корпусу Бердянського державного педагогічного університету о 9-30 розпочалась урочиста хода із великим Державним Прапором України центральною вулицею міста.

У ній взяли участь міський голова Олексій Бакай, секретар міської ради Ірина Купцова, заступники міського голови, депутати міської ради, представники міськвиконкому, навчальних закладів міста, партійних і громадських організацій національно-патріотичного спрямування в українських вишиванках з маленькими державними прапорцями України, синьо-жовтими стрічками. В святковій колонні також брали участь: представники громадських формувань з охороні громадського порядку і Державного кордону, національно-культурні товариства в національних костюмах, трудові колективи підприємств, установ, організацій, мешканці міста.
На площі І Бердянської Ради о 10-00 відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапору України на центральному флагштоці перед виконкомом. Командир і начальник штабу громадського формування з охорони громадського порядку і Державного кордону «Громадська варта-Самооборона» Микола Будніков та Віталій Белтадзе під звучання Державного Гімну України урочисто підняти прапор.
Всі присутні на урочистій церемонії хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів Національної гвардії України, Героїв Небесної сотні, воїнів Збройних сил України, Державної прикордонної служби України, які героїчно загинули у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави, та мирних мешканців, які стали жертвами терористів.
Зі словами привітання виступив міський голова Олексій Бакай та вручив членам родин загиблих військовослужбовців – Станіслава Карачевського, майора військової частини №1100, Сергія Шерстньова, старшого розвідника 79-ї аеромобільної бригади, Віталія Піддубного, військовослужбовця батальйону «Днепр», «Почесний орден міста» (посмертно) за проявлену мужність та героїзм.
Відзнакою «Почесний орден міста» за участь у антитерористичній операції, збереження життя бійців батальйону та забезпечення громадського порядку в місті було нагороджено Романа Омельченко, командира 3-го патрульного батальйону військової частини 3033 Національної гвардії України.
Відзнаку «Почесний орден міста» за активну участь спільно з силовими структурами в забезпеченні громадського порядку і охорони Державного кордону отримав Віталій Белтадзе, начальник штабу громадського формування з охорони громадського порядку і Державного кордону «Громадська варта-Самооборона».
За мужність, ініціативу і організацію діяльності громадського формування в забезпеченні громадського прядку і охорони Державного кордону було нагороджено Почесною грамотою міського голови Миколу Буднікова, командира громадського формування з охорони громадського порядку і Державного кордону «Громадська варта-Самооборона».
Зі словами привітання, патріотичного єднання та важливості особистої причетності кожного до розбудови майбутнього міста та країни виступили Софія Філоненко, професор філологічних наук БДПУ, Віталій Белтадзе, заступник директора БСШ №16 Олена Нюкало, начальник штабу «Громадська варта-Самооборона», Микола Стельмаченко, член Бердянського партійного осередку Всеукраїнського об’єднання Батьківщина, депутати міської ради Сергій Шарай, Ольга Бойко, Роман Молодецький та громадський активіст Олексій Назюта.
До свята на площі перед виконкомом була облаштована виставка дитячих робіт патріотичної тематики, а на площі перед міським Палацом культури ім. Т.Г. Шевченко народні майстри влаштували виставку робіт народно-прикладного мистецтва, майстер класи.
О 12-00 розпочався Автомайдан, біля 100 автомобілів з державними прапорами України побували у різних мікрорайонах міста.

  • Вконтакте