Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Ситуація з виплатою боргів із заробітної плати залишається складною

Сьогодні, 26 серпня, відбулось чергове засідання комісії з питань виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат. Головував на засіданні заступник міського голови Анатолій Степаненко. За даними обласного управління статистики на 01 серпня 2014 року заборгованість із заробітної плати по місту складає 21 млн. 538 тис. грн, та у порівнянні з липнем збільшилася на 707 тис. грн. Більше 95% від цієї суми — це борги підприємств-банкрутів, з яких майже 17 млн. грн. належать ПАТ “Азмол”.
За липень ситуація на підприємстві не покращилась – борги зросли на 633 тис. грн. На минулому тижні була нарада щодо ситуації на заводі. Наразі йде процедура затвердження плану санації. Головна ідея плану — це пошук інвестора та поновлення роботи підприємства. Але ситуація ускладнюється загальним нестабільним становищем у державі, коли важливо розвивати та починати нові проекти для інвесторів взагалі.
Понад 1 млн. гривень складає заборгованість економічно-активних підприємств. Ситуація трохи покращилась на деяких підприємствах. На ПАТ “БЗПТО” борг складав на 01 серпня 194,5 тис. грн. Але на підприємстві з’явилися замовлення, і у серпні перед працівниками заборгованість була погашена та частково – 45 тис. грн. – виплачена поточна зарплатня.
На засідання традиційно запрошують керівників підприємств, які мають заборгованість із зарплатні та по платежах у різні соціальні фонди. “Головна мета таких запрошень — з перших вуст почути про ситуацію на підприємстві, які заходи вживає керівництво, щоб вийти зі складного становища, як може допомогти міська влада у вирішенні цих проблем. Але, як показує сьогоднішнє засідання, керівники не вважають за потрібне йти на діалог. Особливо у такий складний час, коли питання виплати заробітної плати є важливим у забезпеченні соціальних гарантій для працівників.” – зауважив Анатолій Степаненко.

  • Вконтакте