Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Заходи з підготовки міста до осінньо-зимового періоду вже виконано на 70%

Про це на щотижневій апаратній нараді при міському голові розповіла начальник управління житлово-комунального господарства Людмила Ніколаєнко. У 2014 році до опалювального сезону необхідно підготувати 524 житлових будинки. КП “Житлосервіс 2А”, КК “Коменерго” та ЗАО “Бердянськбуд” підготовлені на 100%. Будинки ОСББ підготовлені на 85%. Усі види робіт повинні бути завершені до середини вересня.
Заходи з підготовки до опалювального періоду в обов’язковому порядку передбачають промивку систем опалювання у житлових будинках. Усього, згідно приписів, отриманих від Бердянського підприємства теплових мереж, планується промити системи у 78 будинках. До основних заходів, спрямованих на зниження енергоресурсів в житлових будинках, які призводять до зниження споживання природного газу, відносяться ремонт покрівель, утеплення трубопроводів, ремонт систем водопостачання, скління вікон на сходових майданчиках тощо. Усього по місту заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду виконані на 70%.
Що стосується закладів бюджетної сфери, то 14 дитячих садків, 19 загальноосвітніх шкіл, 6 позашкільних закладів, школа-інтернат, Центр матері і дитини — підготовлені на 100%. Повністю готові також заклади культури, підписано акт готовності Бердянському центру первинної медико-санітарної допомоги. Бердянське територіальне медичне управління проводить роботи з підготовки 12 корпусів. Вони повинні бути завершені до кінця серпня. Об’єкти обласного підпорядкування готові на 57%.
Для роботи в осінньо-зимовий період та зимового утримання доріг готові 13 одиниць техніки. Передбачено придбання посипальних матеріалів — пісок, сіль та відсів – на суму близько 88 тисяч гривень.

  • Вконтакте