Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

У засіданні Громадської ради при виконкомі взяв участь радник Міністра внутрішніх справ України

У вівторок, 26 серпня, у виконавчому комітеті Бердянської міської ради відбулось засідання Громадської ради. Окрім представників інститутів громадянського суспільства, які є членами ради, на засіданні були присутні міський голова Олексій Бакай, радник Міністра внутрішніх справ України Армен Согомонян, військовий комісар Бердянського ОМВК Сергій Волков, командири військових частин Національної гвардії України Денис Шлега і Роман Омельченко, в.о начальника Бердянського МВ ГУМВС у Запорізькій області Олександр Осадчий, керівники КП “Бердянськводоканал”, ПАТ ”Бердянське підприємство теплових мереж” та інші.
Представники силових структур розповіли про громадсько-політичну ситуацію в місті та забезпечення безпеки, суспільної єдності, громадського порядку в Бердянську, матеріального забезпечення служби військових на блок-постах.
Радник Міністра внутрішніх справ України Армен Согомонян, який приїхав у місто з неофіційним візитом, поділився своїми враженнями. Він зауважив, що Бердянськ ніби знаходиться в іншій країні, а не за 100 км від Маріуполя та 200 км від Донецька. У місті все добре. Це з одного боку радує, але треба приділити більше уваги питанням безпеки. Краще попередити ситуацію, ніж потім ліквідовувати її наслідки. У радника були зауваження щодо роботи ДАЇ, питання по охороні узбережжя та роботі приватних пансіонатів, які за його словами підняли ціни та наживаються на горі людей, які змушені тимчасово переселитися із Донецької та Луганської областей.
Міський голова Олексій Бакай розповів Армену Согомоняну та усім присутнім, що міська влада докладає усі зусилля, щоб зберегти те благополуччя та мир, які є сьогодні. До Бердянська два рази приїжджав голова прикордонної служби України Микола Литвин. Прикордонники разом із приватним підприємцями, у яких є плавзасоби, організували патрулювання акваторії. По роботі ДАЇ міська влада неодноразово зверталася до обласного керівництва інспекції та губернатора, але робота цієї структури все ще незадовільна. На блок-постах немає працівників Державтоінспекції, які мають усі законні права зупиняти автотранспорт.
В.о начальника Бердянського МВ ГУМВС у Запорізькій області Олександр Осадчий доповів, що ситуація у місті контрольована. Підрозділи Бердянського МВ ГУМВС разом із батальйоном в/ч 3033 Національної гвардії України несуть спільну службу по охороні громадського порядку. Проведення свят показало, що робота злагоджена, порушень громадського порядку не було допущено. Разом із співробітниками СБУ проводяться фільтраційні заходи з виявлення тих, хто приїхав не на відпочинок у Бердянськ, або не сховатися від бойових дій. Не секрет, що разом із біженцями до нас у місто приїхали і кримінальні елементи з Луганської та Донецької областей. Усі, кого міліція затримує на крадіжках та пограбуваннях, в основному жителі тих двох областей. І крадуть вони також у своїх.
Військовий комісар Сергій Волков доповів, що у місті ситуація більш менш спокійна. Приводів для паніки немає. Щодо розмов про поранених та загиблих, яких привозять до Бердянської лікарні та моргу, він підтвердив, що Бердянська лікарня також лікує поранених. Медичну допомогу вже отримали 35 чоловік. Більшість з них направлені до Запоріжжя. Привозять і загиблих у морг. Після проведення певних слідчих дій їх везуть далі за місцем прописки.
У ході обговорення питань безпеки члени Громадської ради подякували особовому складу військових частин 3033 і 3054, правоохоронним органам за постійне чергування на блок-постах навколо м. Бердянська, мужність під час виконання бойових завдань по забезпеченню громадського порядку, охорони і оборони суверенітету держави, цілісності і недоторканості територій України. А також вирішили звернутися до членів громадських організацій, різних інститутів громадянського суспільства, волонтерів громадського руху про продовження надання матеріальної допомоги через місцеву самооборону для військових; про направлення здорових громадських активістів до комунальної установи “Бердянська станція переливання крові” Запорізької обласної ради (адреса: м.Бердянськ, вул. Комунарів 23, тел. 3-66-85) для здачі крові пораненим військовим Запорізької області, які приймають участь в АТО.
У ході двогодинного спілкування також було обговорено особливості проведення опалюваного сезону 2014-2015р.р. в багатоповерхових будинках у зв’язку з економією енергоресурсів і складною соціально-економічною ситуацією в країні, а також проблеми з водопостачанням в місті Бердянську, необхідність вирішення питання депутатським корпусом щодо передачі Західного групового водогону від Запорізького підприємства “Обласний водоканал” у власність Бердянської громади.
Вислухавши заступника міського голови Олександра Свідло члени ради вирішили клопотати перед головою Запорізької обласної адміністрації Валерієм Барановим, депутатським корпусом Запорізької обласної ради розглянути можливість передачі Західно-групового водогону з обласної власності в комунальну власність територіальної громади міста Бердянська і передачу його на баланс КП “Бердянськводоканал” Бердянської міської ради. А також рекомендувати депутатам Бердянської міської ради на черговій сесії у вересні 2014 року підтримати проект рішення щодо прийняття Західно-групового водогону в комунальну власність територіальної громади міста Бердянська і передачу його на баланс КП “Бердянськводоканал” Бердянської міської ради.

  • Вконтакте