Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Мешканці міста активно підтримують акцію «Допоможемо українській армії»

Минулого тижня в ході акції «Допоможемо українській армії», яка проходить в супермаркетах і на ринках, бердянці зібрали для бійців, що захищають нашу країну, 1 тонну продуктів. У п’ятницю, 22 серпня, Рада оборони міста розподілила зібрану продукцію до військових підрозділів. А на вівторок, 26 червня, вже зібрано 400 кг продуктів.

У місцях збору продуктів мешканці в основному залишають крупи, макаронні вироби, чай, каву, солодощі та інші продукти довготривалого зберігання, побутову хімію тощо. Розподіл зібраного проходить на засіданні Ради оборони Бердянська. Минулої п’ятниці під час засідання заступник міського голови Анатолій Степаненко доповів, що зберігання, облік, сортування зібраної продукції проводиться фахівцями Територіального центру з соціального обслуговування населення БМР. А також надав пропозиції щодо її розподілу між військовими частинами.

Рішенням Ради було встановлено відсоткові частки розподілу зібраної продукції на пропорційній основі по таким військовим підрозділам:
- підрозділ ДПС України — 30%
- підрозділи Національної Гвардії України — 30%
- підрозділ Збройних Сил України — 30%
- громадське формування “Самооборона Бердянська” – 10%.

На засіданні Ради оборони було також вирішено передачу продукції продовжувати проводити щоп’ятниці по відомостям в приміщенні Терцентру.

Нагадаємо, що у Бердянську вже третій тиждень за ініціативою голови обласної державної адміністрації Валерія Баранова та міського голови Олексія Бакая діє акція «Допоможемо Українській армії». На ринках та у супермаркетах міста визначено місця, куди кожен бажаючий зможе принести та покласти ті чи інші продукти. Усі ці місця позначені великими плакатами з назвою акції та переліком тих продуктів, які необхідні у першу чергу.

  • Вконтакте