Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Інформація управління житлово-комунального господарства для мешканців м. Бердянськ щодо придбання скрапленого газу в балонах

Реалізація скрапленого газу мешканцям міста Бердянська, селища Роза і села Нововасилівка здійснюється Бердянським цехом Приморської філії ТОВ «Запоріжспецтрансгаз».
ТОВ «Запоріжспецтрансгаз» щомісяця визначає обсяги скрапленого газу у балонах у відповідності до зареєстрованої на підприємстві кількості споживачів – абонентів, що мають в наявності технічний паспорт на газобалонну установку, та в межах обсягів газу для реалізації потреб населення, придбаних підприємством на спеціалізованому аукціоні з продажу скрапленого газу за соціально-прийнятною ціною.
Загальна кількість зареєстрованих абонентів-споживачів скрапленого газу у м. Бердянськ, селищі Роза і селі Нововасилівка за результатами останньої інвентаризації, проведеної Бердянським цехом Приморської філії ТОВ «Запоріжспецтрансгаз», складає 1840 осіб. Згідно встановлених ТОВ «Запоріжспецтрансгаз» обсягів скрапленого газу у балонах населенню м. Бердянська та селища Роза і села Нововасилівка фактично за соціально-прийнятною ціною реалізовано 9,957 тн скрапленого газу, або 474 балонів, у тому числі по місяцях: у січні – 81, лютому – 82, березні – 158, квітні – 136 балонів, травні – 17 балонів. У червні, липні реалізація скрапленого газу за соціально-прийнятною ціною (у зв’язку з відсутністю) не відбувалася. За комерційною ціною реалізовано у червні – 0,747 тн, у липні – 1074 тн скрапленого газу. На серпень для міста Бердянськ, селища Роза і села Нововасилівка виділено 100 балонів зі скрапленим газом за соціально-прийнятною ціною (201 грн. за 1 балон вагою 21 кг). Реалізація балонів розпочата згідно поданих заяв з 22.08.2014 р.
Заявки на придбання скрапленого газу у балонах приймаються за телефоном 2-11-20 (з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 16-00, перерва на обід з 12-00 до 13-00).

  • Вконтакте