Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Директору школи №7 подовжено контракт на один рік

На минулому тижні педагогічний колектив школи №7 зустрівся з міським головою Олексієм Бакаєм, стурбований чутками про не продовження контракту із директором школи. У ході спілкування було прийнято рішення після завершення роботи комісії, яка обстежує готовність шкіл до нового навчального року, зустрітися із колективом безпосередньо у школі №7. Така зустріч відбулась 27 серпня в актовому залі. Разом із міським головою там побували його заступник Людмила Шаповал, депутати міської ради та представники відділу освіти.
Перед початком зустрічі директор школи Валерій Ватутін показав Олексію Бакаю приміщення школи. Вони оглянули спортивну залу, до якої більш за все було зауважень у комісії. Міський голова Олексій Бакай зауважив, що йому дуже імпонує активна підтримка колективу свого керівника, це говорить про гарний клімат у колективі та вміння працювати з людьми. Але є висновки роботи комісії, про які повідомила методист відділу освіти Людмила Лодягіна, які треба брати до уваги.

Комісія працювала у школі 14 серпня. Зауважень щодо готовності початкових класів, їдальні, медичного кабінету, зовнішнього вигляду не було. Але у членів комісії – представників санстанції та МНС були зауваження щодо не відремонтованої пожежної сигналізації, відсутності декількох вогнегасників та незадовільного стану спортивного залу школи. Як підтвердили і колектив школи, і начальник міського відділу освіти Наталя Кондратюк проблема спортивного залу існує вже не перший рік. Наразі готуються висновки щодо об’єму робіт та їх вартості. Капітальний ремонт планується включити до міського бюджету 2015 року. Але ж можна було зробити своїми силами хоча б косметичний ремонт.

Що стосується підготовки до опалювального періоду та проведених заходів із енергозбереження у школі, то у комісії теж є зауваження. За даними, які надані зі школи, проведено аналіз використання енергоресурсів у межах наданих лімітів. І якщо є економія електроенергії та води, то ліміти з теплопостачання було перевищено на 78 тис. грн. Це надто велика сума. Всі розрахунки були передані до школи для звірки, бо викликали незгоду колективу з наданими цифрами. Хоч треба ще раз наголосити, всі показники у письмовому вигляді надавались відповідальними особами школи.
Вчителі та батьки активно висловлювали свою позицію щодо підтримки директора та важливості для вирішення глобальних проблем школи участі міської влади.
Міський голова Олексій Бакай, підбивши підсумки зустрічі, повідомив, що із директором школи Валерієм Ватутіним буде подовжено контракт на рік. Всі недоліки, а саме косметичний ремонт спортивної зали, придбання вогнегасників, необхідно усунути до 10 вересня. А головне, директору взяти на особистий контроль питання використання енергоресурсів та пошуку причин перевищення лімітів з тепла. Капітальний ремонт спортивної зали буде включено до проекту міського бюджету 2015 року.

  • Вконтакте