Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Кількість біженців зростає з кожним днем

Як розповіла заступник міського голови Людмила Шаповал, ситуація на Донбасі ускладнюється, і в зв’язку з цим в наше місто продовжують прибувати переселенці з цього регіону. На сьогоднішній день територіальним штабом зареєстровано 6248 осіб, серед яких: 1224 – дитини віком від 7 до 17 років, 3887 дорослих і 1136 пенсіонерів. Тільки за останній тиждень зареєстровано 3229 внутрішніх переселенців, ситуація продовжує ускладнюватися в зв’язку з бойовими діями в Новоазовську і панікою в Маріуполі.
У зв’язку зі швидким настанням холодів територіальний штаб стурбований питанням розміщення тимчасових переселенців в осінньо-зимовий період. У місті сьогодні 720 переселенців проживають в приміщеннях, не пристосованих для холодної пори року. Про цю ситуацію міська влада проінформувала обласне управління державної служби з надзвичайних ситуацій.
Територіальним штабом розробляються заходи щодо можливості перевезення сімей в місця, пристосовані для проживання в осінньо-зимовий період. Паралельно вишукуються можливості розміщення внутрішніх переселенців в санаторіях Бердянська. Вже є попередня домовленість про розміщення близько 350 осіб з листопада місяця, після завершення курортно-оздоровчого сезону. Крім того, санаторії міста розглядають питання про надання реабілітаційних програм для військовослужбовців, які отримали поранення в період АТО.
У дитячому оздоровчому центрі «Мрія» за фінансової підтримки благодійного фонду «Покрова Пресвятої Богородиці» знаходяться 190 дітей, які з початком навчального року проходитимуть дистанційне навчання.
З величезним навантаженням працюють наші медичні служби міста. Так, в КП БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання» з липня за медичною допомогою звернулося 2573 жителя Донбасу.
У жіночу консультацію на облік стали 273 вагітні жінки. В пологовому будинку на світ з’явилося 78 немовлят, матері яких виїхали із зони АТО.
В КП «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» до дільничних терапевтів і педіатрів звернулося 442 людини. Медичний профілактичний огляд до школи пройшли 180 дітей.
На сьогодні відділом освіти в загальноосвітні школи міста вже прийнято понад 300 дітей. На жаль, йде збільшення чисельності дітей в класах, оскільки бюджетне законодавство не дозволяє додати кількість класів, оскільки це веде до розширення штатів та фонду оплати праці.
Ситуація із зарахуванням малюків в дитячі дошкільні установи набагато складніша, тому що, відповідно до нормативно-правових документів, прийом в садочки проводиться в порядку електронної черговості.
Вчора в селекторному режимі відбулося засідання регіональних (обласних) штабів з питання розміщення переселенців в осінньо-зимовий період та вирішення інших проблемних питань. Облдержадміністрація рекомендує розглянути питання компенсації оплати житлово-комунальних послуг сім’ям, які приймуть у свої квартири (будинки) тимчасових переселенців.

  • Вконтакте