Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Лікар з Німеччини подарував бердянській школі комп’ютерну техніку

Подвійна приємна подія відбулася сьогодні у бердянській школі №2. По-перше, це безпосередньо, 1 вересня і початок нового навчального року. По-друге, знайшовся волонтер з Німеччини, який за своєю ініціативою подарував школі монітори, ноутбук, принтер та ще кілька одиниць комп’ютерної техніки. Справді, обладнання не нове, але краще за те, що є у школі.
Цей волонтер — Олег Ковальов. Він народився у Дніпропетровську, у цьому ж місті отримав вищу освіту, а у 1993 році виїхав до Германії, де з того часу живе і працює лікарем-фізіотерапевтом. В самому Бердянську Олег ніколи раніше і не був. Допомогти бердянській школі лікаря підштовхнула розповідь його дівчини Юлії. Вона познайомилася з вчителькою бердянської школи №2 Мариною Гусельніковою. Спілкування викликало у душі Юлії емоційний підйом. Вона поділилася емоціями з Олегом. А той взяв і перейшов від емоцій до конкретних справ. Він зібрав техніку і вирішив подарувати її школі, де працює Марина Гусельнікова.
Вже пізніше під час зустрічі у кабінеті міського голови, розмовляючи з Олексієм Бакаєм, Олег Ковальов зазначив: “Я хочу, щоб Україна була такою ж благополучною, як Німеччина. А шлях до цього лежить через освіту. Тому я і вирішив допомогти безпосередньо школі”. Техніку Олег привіз сам, так би мовити, на свій страх і ризик. Але у Німеччині ще залишилося обладнання. До того ж німці, за словами Олега, дуже чуйні, тож він має намір поширити розпочату їм акцію по збору комп’ютерів та передачі їх до Бердянська. У даному випадку його цікавило, чи може мерія зробити так, що б зустрічати техніку на кордоні та самотужки привозити її до Бердянська. Звичайно ж Олексій Бакай з готовністю відгукнувся організувати цю роботи.
В обмін волонтер попросив лише одне — малюнки, чи якісь вироби, зроблені школярами. Він відвезе їх до Німеччини. Для німців — це ознака щирої вдячності, яка може бути додатковим поштовхом до подовження та поширення акції.

  • Вконтакте