Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Розпорядження міського голови № 431-р «Про нагородження »

Згідно зі ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.87 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі наданих клопотань, з нагоди святкування Дня міста

1. Нагородити Почесними грамотами та Грамотами міського голови членів територіальної громади міста Бердянська згідно з додатком 1.

2. Оголосити подяку від міського голови членам територіальної громади міста Бердянська згідно з додатком 2.

3. Відділу кадрів та нагород управління організаційної, кадрової роботи та зв’язків з громадськістю (Стадніцька А.С.) підготувати Почесні грамоти, Грамоти та Подяки міського голови та організувати їх урочисте вручення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Чанишева В.І.

Додаток
до розпорядження
міського голови
11 вересня 2012 р.
№ 431-р

Список членів територіальної громади,
представлених до нагородження
Почесними грамотами міського голови

- за особистий внесок у розвиток міста
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Авер’янова
Неоніла Вікторівна Депутат Бердянської міської ради
Аполонський
Олег Віталійович Депутат Бердянської міської ради
Бабанін
Олександр Олександрович Депутат Бердянської міської ради
Бодасюк
Олена Юріївна Депутат Бердянської міської ради
Бойко
Ольга Гаврилівна Депутат Бердянської міської ради
Бондар
Василь Васильович Депутат Бердянської міської ради
Будянський
Олег Васильович Депутат Бердянської міської ради
Букало
Сергій Іванович Депутат Бердянської міської ради
Георгієв
Євген Іванович Депутат Бердянської міської ради
Горлов
Валерій Іванович Депутат Бердянської міської ради
Гречка
Віктор Миколайович Депутат Бердянської міської ради
Гречка
Віталій Вікторович Депутат Бердянської міської ради
Жолоб
Ігор Валерійович Депутат Бердянської міської ради
Зінчук
Юрій Володимирович Депутат Бердянської міської ради
Кальчев
Віктор Михайлович Депутат Бердянської міської ради
Канаров
Вадим Антонович Депутат Бердянської міської ради
Книш
Наталія Іванівна Депутат Бердянської міської ради
Кривунь
Максим Анатолійович Депутат Бердянської міської ради
Марченко
Катерина Валентинівна Депутат Бердянської міської ради
Межуєв
Олександр Григорович Депутат Бердянської міської ради
Микитенко
Віктор Васильович Депутат Бердянської міської ради
Міріленко
Віктор Павлович Депутат Бердянської міської ради
Мірошниченко
Тетяна Василівна Депутат Бердянської міської ради
Молодецький
Роман Феліксович Депутат Бердянської міської ради
Пасько
Лідія Олексіївна Депутат Бердянської міської ради
Попова
Ірина Олександрівна Депутат Бердянської міської ради
Свідло
Олександр Петрович Депутат Бердянської міської ради
Северіна
Галина Степанівна Депутат Бердянської міської ради
Синеок
Валерій Іванович Депутат Бердянської міської ради
Ткаченко
Сергій Олегович Депутат Бердянської міської ради
Хангалдян
Славік Ваганович Депутат Бердянської міської ради
Цуканов
Віктор Володимирович Депутат Бердянської міської ради
Чуйкова
Надія Степанівна Депутат Бердянської міської ради
Шаповал
Людмила Станіславівна Депутат Бердянської міської ради
Шаповал
Юрій Альбертович Депутат Бердянської міської ради
Шарай
Сергій Іванович Депутат Бердянської міської ради
- за сумлінну працю, високий професіоналізм
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Ігнатов
Роман Вікторович
Начальник Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області
Головата
Зоя Євгенівна Начальник інформаційно-аналітичного відділу управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради
Бєлогурова
Тетяна Володимирівна Головний спеціаліст відділу прийому документів управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради
Лановейчик
Володимир Іванович Президент Бердянського міського клубу садоводів-городників ім.Я.Й.Левіна
Саєнко
Володимир Миколайович Директор приватного сільськогосподарського підприємства агрофірма «Перемога»
Калюжний
Леонід Олександрович Директор приватного сільськогосподарського підприємства агрофірма «Промінь»
Павлік
Вілен Володимирович Директор приватного сільськогосподарського підприємства агрофірма «Шевченко»
Байда
Наталія Іванівна Приватний підприємець
Новіков
Олег Анатолійович Юрист ДП «Екопром»
Кара
Віталій Васильович Заступник генерального директора з технічного розвитку ТОВ «Азовська кабельна компанія»
Утін
Володимир Петрович Директор ТОВ фірма «Дека»
Петров
Віталій Павлович Головний спеціаліст управління житлового господарства виконкому Бердянської міської ради
Вірченко
Людмила Іванівна Викладач іноземної мови Бердянського машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету
Лиман
Ігор Ігорович Завідувач кафедри історії України соціально-гуманітарного факультету Бердянського державного педагогічного університету
Антоненко
Алла Іванівна Завідуюча господарством ДНЗ № 36 «Чебурашка»
Колодіна
Ніна Дмитрівна Заступник головного бухгалтера Централізованої бухгалтерії відділу освіти виконкому Бердянської міської ради
Бобринок
Лідія Михайлівна Заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ I-III ступенів № 9
Руських
Ніна Василівна Заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії № 3 «Сузір’я»
Аширова
Валентина Петрівна Вчитель початкових класів ЗОШ I-III ступенів № 11
Гаркавенко
Алла Дмитрівна Директор дитячо-юнацької спортивної школи № 1
Шостак
Микола Олександрович Директор центру культури і мистецтв
Саніна
Світлана Миколаївна Художній керівник центру культури і мистецтв
Бухтій
Людмила Михайлівна Заступник директора міського Палацу культури
Бєлов
Сергій Юрійович Директор Центру культури і дозвілля «Софіт»
Кузнєцова
Лілія Володимирівна Керівник зразкового хореографічного колективу «Данс Ліцей» міського Палацу культури
Самойлов
В’ячеслав Миколайович Викладач дитячої музичної школи
Криванова
Алевтина Анатоліївна Науковий співробітник художнього музею ім. І.Бродського
Панченко
Анатолій Григорович Художник художнього музею ім. І.Бродського
Недовінчаний
Олександр Григорович Директор клубу «Маяк»
Співак
Ангеліна Михайлівна Тренер-викладач зі спортивної аеробіки ДЮСШ відділу освіти виконкому Бердянської міської ради
Олійникова
Тамара Олександрівна Заступник головного лікаря з медчастини КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Бойко
Ірина Володимирівна Лікар-терапевт дільничний КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Бондарєва
Ольга Миколаївна Лікар-пульмонолог КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Левенко
Олег Ілліч Лікар-онколог онкологічного відділення КУ «Бер-дянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Смаковська
Надія Михайлівна Завідуюча біохімічною лабораторією КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Писаренко
Юрій Леонідович Заступник головного лікаря з хірургічних питань КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Капустін
Іван Павлович Заступник директора з технічних питань КП «ТМО «Бердянська міська дитяча лікарня та пологовий будинок»
Тихонська
Тетяна Дмитрівна Старший оператор котельні № 7 ЕРТМ-2 ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж»
Гусарова
Ірина Іванівна Завідувач відділення ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердянської міської ради
Гаста
Григорій Дмитрович Озеленювач 4-го розряду КСП «Зеленгосп»
Вакуленко
Валерій Ілліч Ветеран спорту
Трофимов
Володимир Анатолійович Доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання Бердянського державного педагогічного університету
Шелест
Олег Вікторович Голова правління Бердянської громадської організації багатодітних матерів та їх сімей «Родина»
Белтадзе
Віталій Євтихович Керівник ПП Белтадзе «Міська кузня «Місто майстрів»
Галушкін
Юрій Віталійович Зварювальник ПП Белтадзе «Міська кузня «Місто майстрів»
Багинський
Ігор Миколайович Зварювальник ПП Белтадзе «Міська кузня «Місто майстрів»
Лапо
Наталя Валеріївна Завідувач інформаційно-кадастрового сектору управління земельних правовідносин виконкому Бердянської міської ради
Сарабєєва
Наталія Олександрівна Начальник відділу з представництва інтересів виконкому в судах юридичного управління виконкому Бердянської міської ради
Кузьменко
Сергій Нєкулайович Начальник адміністративного відділу виконкому Бердянської міської ради
Аверченко
Олена Олександрівна Начальник відділу підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економіки виконкому Бердянської міської ради
Бондаренко
Світлана Геннадіївна Начальник відділу тендерних закупівель виконкому Бердянської міської ради
Гетало
Сергій Федорович Начальник господарського відділу виконкому Бердянської міської ради
Акуленко
Любов Іванівна Начальник відділу стратегічного, економічного розвитку та регуляторної політики управління економіки виконкому Бердянської міської ради
Рибнікова
Олена Анатоліївна Головний спеціаліст відділу стратегічного, економі-чного розвитку та регуляторної політики управлін-ня економіки виконкому Бердянської міської ради
Мягченко
Олег Юліанович Начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому Бердянської міської ради
Алфьорова
Валентина Іванівна Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому Бердянської міської ради
Юрченко
Олексій Сергійович Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому Бердянської міської ради
Романовська
Олександра Геннадіївна Помічник міського голови, уповноважений у справах системи управління якістю виконкому Бердянської міської ради
Іванова
Яна Сергіївна Державний адміністратор відділу по роботі з документами дозвільного характеру «Єдиний офіс» виконкому Бердянської міської ради
Шапошникова
Олена Володимирівна Начальник відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу управління житлового господарства виконкому Бердянської міської ради
Перегудова
Маргарита Рудольфівна Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу управління житлового господарства виконкому Бердянської міської ради
Власенко
Ірина Валеріївна Головний спеціаліст адміністративного відділу виконкому Бердянської міської ради
Галкін
Віталій Олександрович Головний спеціаліст адміністративного відділу виконкому Бердянської міської ради
Романова
Олена Михайлівна Директор Бердянського міського центру зайнятості
Гвоздєв
Олександр Григорович Директор КП «Бердянськшляхбуд»
Халабузар
Георгій Іванович Начальник центрального Бердянського відділення Запорізької обласної дирекції ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»
Ганжин
Юрій Олександрович Слюсар-сантехнік КП «Житлосервіс-2А»
Кучіна
Олена Юріївна Заступник директора – головний інженер ТОВ «КК «КомЕнерго-Бердянськ»
Шумакова
Ірина Володимирівна Заступник директора з експлуатації ТОВ «КК «КомЕнерго-Бердянськ»
Соломикіна
Ірина Василівна Заступник директора з економіки – головний бухгалтер ТОВ «КК «КомЕнерго-Бердянськ»
Безруков
Костянтин Володимирович Заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, підполковник міліції
Єресько
Олександр Степанович Начальник сектору громадянства і реєстрації фізичних осіб Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, підполковник міліції
Горецький
Ігор Миколайович Прес-офіцер Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, підполковник міліції
Рибалкін
Олександр Сергійович Начальник сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, підполковник міліції
Матевощук
Василь Васильович Начальник сектору охорони громадського порядку Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, майор міліції
Верховський
Володимир Миколайович Старший оперуповноважений сектору карного розшуку Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, майор міліції
Соботюк
Олег Анатолійович Старший інспектор з професійної підготовки секто-ру кадрового забезпечення Бердянського МВ ГУ МВС України в Запорізькій області, майор міліції

Суслов
Олександр Юрійович Начальник слідчого відділення Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, капітан міліції
Ярмолка
Світлана Миколаївна Виконувач обов’язків директора КП Бердянської міської ради «Архітектурно-планувальне бюро»
Мєрліков
Сергій Дмитрович Начальник Бердянського відділу Державного підприємства «Запоріжжястандартметрологія»
Скалозубов
Віктор Миколайович Начальник Бердянського клубу службового собаківництва
Нечипарук
Тетяна Альфредівна Прибиральник території КП «Бердянськекотранс» Бердянської міської ради
Паніотов
Юрій Володимирович Водій автотранспортних засобів КП «Бердянськекотранс» Бердянської міської ради
- за активну участь у житті мікрорайону
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Кінчевська
Марія Павлівна Член комітету мікрорайону «8 Березня», голова вуличного комітету № 15
Єфремов
Михайло Леонідович Член комітету мікрорайону «Нагірна частина міста»
Баликіна
Надія Карпівна Член активу мікрорайону «Нагірна частина міста»
Кайда
Лідія Іванівна Член активу мікрорайону «Нагірна частина міста»
Пуляєва
Олена Олександрівна Голова вуличного комітету № 32 (мікрорайон «Слобідка»)
Куцова
Тамара Романівна Член комітету мікрорайону «Колонія-Макорти»
Стойловська
Марія Іванівна Член комітету мікрорайону «Військове містечко»
Гончарова
Людмила Миколаївна Член комітету мікрорайону «Військове містечко»
Чуйко
Людмила Миколаївна Член комітету мікрорайону «Центр міста»
Заморський
Володимир Сергійович Член комітету мікрорайону «Центр міста»
Кудрицька
Людмила Миколаївна Активний мешканець мікрорайону «Центр міста»
Ємельяненко
Ольга Андріївна Спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому Бердянської міської ради
Піскунова
Лідія Володимирівна Член комітету мікрорайону «Скловолокно»
Балабанова
Наталя Миколаївна Голова вуличного комітету № 8
Іотов
Валерій Степанович Голова ОСББ «Тандем»
Кайда
Лідія Іванівна Член активу мікрорайону «Нагірна частина міста»
Прасолова
Людмила Володимирівна Секретар комітету мікрорайону «Ліски»
Марченко
Валентина Іванівна Член комітету мікрорайону «Ліски»
Циба
Олена Олексіївна Активний мешканець мікрорайону «Ліски»
- за активну суспільно-корисну роботу у ветеранському русі
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Гусакова
Людмила Михайлівна Бухгалтер Ради Бердянської міської організації ветеранів України
Колодяжний
Олександр Олександрович Член Ради Бердянської міської організації ветеранів України
Мелешко
Раїса Григорівна Голова Ради первинної ветеранської організації заводу «Скловолокно»
Кірса
Віктор Миколайович Керівник хору «Відродження» міського Палацу культури
Коваленко
Сергій Васильович Керівник оркестру Будинку культури ім.Островського
Шеховцева
Раїса Борисівна Заступник голови Ради первинної ветеранської організації Бердянського морського торгівельного порту
Філатова
Людмила Петрівна Голова Ради первинної ветеранської організації заводу «Азовкабель»
Філіпенко
Галина Петрівна Голова Ради первинної ветеранської організації вчителів та працівників освіти
Грабовенко
Михайло Арсентійович Голова первинної ветеранської організації залізничної станції «Бердянськ»
Беспалько
Людмила Іванівна Ветеран-активіст
Войкова
Зоя Іларіонівна Ветеран-активіст
Іванова
Алла Іванівна Ветеран-активіст
Маслова
Галина Володимирівна Ветеран-активіст
Ташева
Клавдія Іллівна Ветеран-активіст
- за вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Беляєв
Микола Іванович Учасник Великої Вітчизняної війни
Артамонов
Андрій Захарович Полковник у відставці
Корнєєв
Олексій Андрійович Підполковник у відставці
Болтенков
Юрій Олексійович Підполковник у відставці
Штейнфельд
Борис Михайлович Майор у відставці
Щербина
Віктор Максимович Майор у відставці
- за високий професіоналізм, активну участь у реконструкції теплового пункту з улаштуванням міні-котельні будівлі по Мелітопольському шосе, 27
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Варга
Сергій Іванович Керівник проекту з розвитку енергозберігаючого освітлення програми розвитку ООН в Україні
Пахомова
Світлана Іванівна Ведучий інженер-теплотехнік ТОВ «Бердянськгражданпроект»
Глущенкова
Надія Єгорівна Інженер-сантехнік ТОВ «Бердянськгражданпроект»
Броневський
Юзеф Феліксович Директор ТОВ «Техекс-газ»
Кузьмін
Роман Володимирович Інженер контрольно-вимірювальних приборів та автоматів ТОВ «Техекс-газ»
- за високий професіоналізм, активну участь у капітальному ремонті площі
I-ої Бердянської Ради – проспект Леніна ( II черга)
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Корольова
Алла Всеволодівна Головний архітектор проектів ТОВ «Бердянськгражданпроект»
Мамчій
Любов Миколаївна Керівник кошторисної групи ТОВ «Бердянськгражданпроект»
Федюкович
Володимир Іванович Директор ТОВ «АзовЕкспресбуд»
Бессараб
Артем Сергійович Начальник відділу матеріально-технічного постачання ТОВ «АзовЕкспресбуд»
Цветков
Володимир Володимирович Підсобний робітник ТОВ «АзовЕкспресбуд»
Путий
Андрій Сергійович Підсобний робітник ТОВ «АзовЕкспресбуд»
Суравегін
Володимир Олексійович Каменяр ТОВ «АзовЕкспресбуд»
Жовтенко
Сергій Валерійович Підсобний робітник ТОВ «АзовЕкспресбуд»
- за високий професіоналізм, активну участь у капітальному ремонті
будівлі № 1 по вул.Горбенка та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Деркач
Тетяна Іванівна Директор ТОВ «Бердянськгражданпроект»
Фенога
Євгенія Георгіївна Керівник конструкторської групи ТОВ «Бердянськгражданпроект»
- за багаторічне служіння на благо міста
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Семенчук
Михайло Михайлович Почесний клірик кафедрального собору Різдва Христова Української Православної Церкви

Список членів територіальної громади,
представлених до нагородження
Грамотами міського голови

- за особистий внесок у розвиток міста
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Братеньков
Іван Сергійович Депутат Бердянської міської ради
- за сумлінну працю, високий професіоналізм
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Греб
Володимир Ярославович Начальник управління економіки виконкому Бердянської міської ради
Рябцев
Олександр Михайлович Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Бердянської міської ради
Муращенко
Тетяна Миколаївна Головний спеціаліст відділу праці з питань врегулювання соціально-трудових відносин та взаємодії з соціальними фондами управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради
Устенко
Світлана Миколаївна Завідувач сектору контролю за правильністю призначення та виплатою пенсій управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради
Алексєєва
Марина Костянтинівна Заступник президента Бердянського міського клубу садоводів-городників ім.Я.Й.Левіна
Біфельд
Ніна Петрівна Член Бердянського міського клубу садоводів-городників ім.Я.Й.Левіна
Шаповалова
Валентина Трохимівна Член Бердянського міського клубу садоводів-городників ім.Я.Й.Левіна
Терещук
Світлана Григорівна Головний бухгалтер ПрАТ «Азовкабель»
Авдєєнко
Олександр Валерійович Волочильник дроту цеху № 1 ПрАТ «Азовкабель»
Дубяга
Ігор Валерійович Головний інженер ТОВ «Азовська кабельна компанія»
Тарарака
Андрій Геннадійович Заступник генерального директора з дослідно-конструкторських робіт – головний конструктор ПАТ «Бердянськсільмаш»
Лебедєв
Микола Леонідович Слюсар механоскладальних робіт ПАТ «Бердянськсільмаш»
Ботвиновська
Марина Анатоліївна Керуюча БВ «Сбербанк России»
Рябов
Андрій Анатолійович Бронювальник кабелів цеху № 1 ПрАТ «Азовкабель»
Калашніков
Петро Миколайович Токар цеху № 3 ПрАТ «Азовкабель»
Нікульча
Микола Миколайович Волочильник дроту 5-го розряду волочильної дільниці ТОВ «Азовська кабельна компанія»
Желязков
Олексій Іванович Токар 6-го розряду механічної дільниці ТОВ «Азовська кабельна компанія»
Касьяненко
Артем Сергійович Вальцювальник гумових сумішей 5-го розряду гуморобної дільниці ТОВ «Азовська кабельна компанія»
Батулинський
Олександр Іванович Скручувальник виробів кабельного виробництва 4-го розряду дільниці виготовлення кабелів в гумі та пластмасі ТОВ «Азовська кабельна компанія»
Ніколайчук
Віра Олександрівна Керівник фізичної культури Бердянського машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету
Кажанова
Галина Василівна Вчитель математики ЗОШ I-III ступенів № 20
Чепуренко
Олена Станіславівна Директор Центру дитячої та юнацької творчості (1972-1995 роки)
Паломар
Ірина Валентинівна Заступник директора з навчально-виховної роботи Центру дитячої та юнацької творчості
Михайличенко
Валентина Михайлівна Заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ I-III ступенів № 11
Малинка
Ірина Євгенівна Вихователь-методист ДНЗ № 37 «Пізнайко»
Семенчук Михайло Михайлович Почесний клірик кафедрального собору Різдва Христова Української Православної церкви
Ємельянова
Валентина Кузьмівна
Керівник фольклорного ансамблю народної музики підліткового клубу «Сучасник»
Цай
Леонід Якович Голова Муніципального баскетбольного клубу «Чайка»
Смирнов
Михайло Миколайович Лікар-терапевт дільничний КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Лось
Зінаїда Пилипівна Сестра медична поліклініки КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Торчинська
Людмила Хаїмівна Медичний реєстратор поліклініки КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Расторгуєва
Ольга Віталіївна Фельдшер ФАП с.Роза КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Луценко
Антоніна Іванівна Лікар-офтальмолог КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Науменко
Олександр Валерійович Фельдшер невідкладної допомоги КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Міщенко
Лариса Дмитрівна Сестра медична приймального відділення КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Караваєв
Віталій Юрійович Начальник гаража КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Шиян
Регіна Володимирівна Державний адміністратор відділу по роботі з документами дозвільного характеру «Єдиний офіс» виконкому Бердянської міської ради
Мікулін
Вадим Євгенович Головний спеціаліст адміністративного відділу виконкому Бердянської міської ради
Горбов
Микола Миколайович Головний енергетик КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради
Іванова
Юлія Вікторівна Начальник відділу інвестиційної діяльності та енергозбереження управління економіки виконкому Бердянської міської ради
Вронський
Олег Анатолійович Головний інженер КП електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Бердянської міської ради
Бучакчийський
Володимир Миколайович Директор відділення «Бердянська філія» Південно-східного РУ Приватбанка
Кравець
Тетяна Георгіївна Головний спеціаліст відділу звернень виконкому Бердянської міської ради
Єсіпова
Людмила Вікторівна Головний спеціаліст відділу звернень виконкому Бердянської міської ради
Алістратова
Тетяна Григорівна Головний спеціаліст відділу звернень виконкому Бердянської міської ради
Кириченко
Ірина Олексіївна Головний спеціаліст відділу звернень виконкому Бердянської міської ради
Тоцька
Олена Анатоліївна Головний спеціаліст загального відділу виконкому Бердянської міської ради
Кондратьєва
Тетяна Миколаївна Головний спеціаліст загального відділу виконкому Бердянської міської ради
Бельдій
Галина Іванівна Бухгалтер КП «Житлосервіс-2А»
Тиховод
Олег Леонідович Електрогазозварник КП «Житлосервіс-2А»
Колев
Степан Степанович Майстер дільниці ТОВ «КК «КомЕнерго-Бердянськ»

Лисенко
Олександр Іванович
Муляр ТОВ «КК «КомЕнерго-Бердянськ»
Таран
Олександр Петрович Заступник начальника штабу – начальник чергової частини Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, майор міліції
Литвиненко
Віталій Борисович Заступник начальника сектору боротьби з економічною злочинністю Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, майор міліції
Циганок
Дмитро Вікторович Старший оперуповноважений сектору карного розшуку Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, майор міліції
Геймур
Тарас Геннадійович Командир взводу № 2 роти ПС Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, майор міліції

- за активну участь у житті мікрорайону
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Новоселова
Людмила Миколаївна Член активу мікрорайону «Нагірна частина міста»
Маркова
Зінаїда Петрівна Член вуличного комітету № 32 (мікрорайон «Слобідка»)
Петрунько
Сергій Григорович Член комітету мікрорайону «Слобідка»
Набокова
Валентина Василівна Член комітету мікрорайону «Слобідка»
Мороховська
Олександра Самандівна Член комітету мікрорайону «Центр міста»
Косарева
Олена Володимирівна Член комітету мікрорайону «Центр міста»
Дахновська
Валентина Петрівна Старша будинку № 9 (мікрорайон «Азмол»)
Дємєнтій
Валентина Василівна Член комітету мікрорайону «РТС»
Стойловська
Євгенія Михайлівна Член комітету мікрорайону «РТС»
Кошелєва
Ірина Вікторівна Член комітету мікрорайону «Колонія-Макорти»
Калиниченко
Світлана Валеріївна Член комітету мікрорайону «Колонія-Макорти»
Петренко
Світлана Свиридівна Член комітету мікрорайону «Військове містечко»
Салащенко
Надія Григорівна Голова ОСББ «Зоря»
Марчук
Володимир Миколайович Начальник Бердянського прикордонного загону
Мартинов
Сергій Богданович Голова комітету мікрорайону «Ліски»
Філіпенко
Олена Яківна Голова вуличного комітету № 20
Бедренець
Віра Іванівна Активний мешканець мікрорайону «Ліски»
Родак
Тетяна Володимирівна
Активний мешканець мікрорайону «Ліски»
- за високий професіоналізм, активну участь у капітальному ремонті
будівлі № 1 по вул.Горбенка та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Молокович
Єгор Сергійович Директор ТОВ «Розвиток Плюс»
Михайленко
Надія Миколаївна Виконроб ТОВ «Розвиток Плюс»
Линник
Володимир Михайлович Будівельник ТОВ «Розвиток Плюс»
Курдюм
Віталій Вікторович Будівельник ТОВ «Розвиток Плюс»
- за вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня міста та 69-ої річниці визволення міста від фашистських загарбників
Солонська
Лариса Андріївна Ветеран-активіст
Бірюков
Петро Антонович Ветеран-активіст
Бицуля
Лідія Федорівна Ветеран-активіст
Царьова
Антоніна Харлампіївна Ветеран-активіст

Додаток
до розпорядження
міського голови
11 вересня 2012 р.
№ 431-р

Список членів територіальної громади,
яким оголошена Подяка

- за сумлінну працю, професіоналізм
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Ашифіна
Ліля Володимирівна Головний спеціаліст відділу виплат управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради
Бондаренко
Тетяна Григорівна Спеціаліст 1-ої категорії сектору планування та обліку видатків господарської діяльності управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради
Васильєва
Олена Олексіївна Головний спеціаліст відділу прийому документів управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради
Назарова
Світлана Миколаївна Головний спеціаліст відділу опрацювання документів та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради
Науменко
Наталя Валентинівна Спеціаліст 1-ої категорії відділу виплат управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради
Самофал
Віктор Григорович Голова правління ОСББ «Івушка»
Лукач
Любов Олексіївна Головний інженер КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Марусова
Маргарита Василівна Вимірювач об’єктів КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Горбенко
Галина Володимирівна Технік з інвентаризації нерухомого майна I категорії КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Савичева
Лідія Яківна Технік з інвентаризації нерухомого майна I категорії КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Лебедєва
Ірина Євгеніївна Технік з інвентаризації нерухомого майна I категорії КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Рудченко
Інна Євгеніївна Технік з інвентаризації нерухомого майна I категорії КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Бордюг
Наталія Матвіївна Технік з інвентаризації нерухомого майна I категорії КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Костромицька
Валентина Володимирівна Діловод, інспектор відділу кадрів КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Узун
Тетяна Миколаївна Головний бухгалтер КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Толста
Наталя Володимирівна Бухгалтер КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Димитрова
Лілія Василівна Приймальник замовлень КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Бондарчук
Тетяна Василівна Реєстратор КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Жеребко
Олена Вікторівна Реєстратор КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Сушко
Світлана Анатоліївна Провідний інженер з інвентаризації нерухомого майна КП з технічної інвентаризації Бердянської міської ради
Мікрюкова
Наталія Іванівна Сестра-господиня МКП «ДОЦ «Червона гвоздика» Бердянської міської ради
Мостицький
Леонід Йосипович Слюсар-сантехнік МКП «ДОЦ «Червона гвоздика» Бердянської міської ради
Вологін
Олександр Євгенович Слюсар-сантехнік МКП «ДОЦ «Червона гвоздика» Бердянської міської ради
Сім’яниста
Оксана Іллівна Працівник ДП «Екопром»

Ковалевич
Ольга Миколаївна Працівник ДП «Екопром»
Лобай
Віталій Миколайович Працівник ДП «Екопром»
Ковтун
Марина Миколаївна Сестра медична з підводного витягування лікуваль-но-діагностичного відділення філії ПрАТ «Приазов-курорт» <<Клінічний санаторій "Бердянськ">>
Кочкарьова
Олена Миколаївна Завідуюча лікувально-діагностичним відділенням філії ПрАТ «Приазовкурорт» <<Клінічний санаторій "Лазурний">>
Лісняк
Світлана Іванівна Лікар-ендокринолог філії ПрАТ «Приазовкурорт» <<Клінічний санаторій "Лазурний">>
Герасимова
Валентина Андріївна Бібліограф Бердянського машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету
Бойко
Юрій Платонович Викладач Бердянського машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету
Бутенко
Микола Васильович Викладач Бердянського машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету
Бутенко
Людмила Тимофіївна Викладач Бердянського машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету
Васильєва
Людмила Петрівна Викладач Бердянського машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету
Іванов
Сергій Анатолійович Викладач Бердянського машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету
Парсова
Наталя Валентинівна Медичний працівник Бердянського машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету
Аліна
Фаїна Михайлівна Диспетчер Бердянського машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету
Карпов
Юрій Олександрович Інженер-програміст Бердянського машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету
Крехальова
Олена Михайлівна Вчитель початкових класів ЗОШ I-III ступенів № 20
Ляшенко
Василь Михайлівна Вчитель фізичної культури гімназії № 3 «Сузір’я»
Семененко
Людмила Михайлівна Вчитель української мови та літератури ЗОШ I-III ступенів № 9
Хомченко
Яна Вікторівна Науковий співробітник художнього музею ім. І.Бродського
Харченко
Віолета Миколаївна Керівник вокального колективу «Фабрика зірок» підліткового клубу «Сучасник»
Владимиров
Юліан Володимирович Головний інженер міського Палацу культури
Кравченко
Василь Васильович Слюсар підліткового клубу «Сучасник»
Воробйова
Ярослава Петрівна Науковий співробітник краєзнавчого музею
Петрина
Христина Олегівна Молодший науковий співробітник краєзнавчого музею
Чабан
Галина Вікторівна Молодший науковий співробітник краєзнавчого музею
Дуліна
Вікторія Валеріївна Старший касир краєзнавчого музею
Соловйов
Анатолій Олексійович Енергетик краєзнавчого музею
Агаркова
Олена Володимирівна Молодша медична сестра ендокринологічного відділення КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Курдюков
Василь Олександрович Інженер відділення променевої терапії КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Коваленко
Микола Дмитрович Сторож КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Скрипчук
Юрій Петрович Рентгенлаборант рентгенологічного відділення КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Межуєв
Денис Євгенович Сестра медична неврологічного відділення КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Пришва
Олена Олександрівна Фельдшер-лаборант ургентної лабораторії КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Локалєнкова
Любов Михайлівна Лікар кардіологічної бригади ВШМД КУ «Бердян-ська міська лікарня» Бердянської міської ради
Романов
Микола Романович Завідувач відділенням поліклініки КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Ладатко
Ольга Володимирівна Соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бердянської міської ради
Івасенко
Олена Пилипівна Соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бердянської міської ради
Калугіна
Тетяна Михайлівна Старша медична сестра відділення соціально-медичних послуг КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бердянської міської ради
Комарницька
Лариса Миколаївна Старша медична сестра відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральних методів детоксикації КУ «Бердянська міська лікарня» Бердянської міської ради
Золтан
Володимир Яношевич Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги КУ «Терито-ріальний центр соціального обслуговування (надан-ня соціальних послуг)» Бердянської міської ради
Хуриленко
Дмитро Ігорович Лікар-анестезіолог дитячий відділення анестезіології та інтенсивної терапії дитячого стаціонару КП «ТМО «Бердянська міська дитяча лікарня та пологовий будинок»
Добровольський
Юрій Степанович Інженер-енергетик КП «ТМО «Бердянська міська дитяча лікарня та пологовий будинок»
Гома
Анатолій Анатолійович Майстер котельні № 4-1, 4-2 ЕРТМ-1 ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж»
Клименко
Володимир Вікторович Слюсар з обслуговування теплових мереж котельні № 13 ЕРТМ-3 ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж»
Фрей
Едуард Володимирович Слюсар КВПтаА метрологічної служби ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж»
Слєсь
Сергій Олексійович Машиніст екскаватора автотранспортної дільниці ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж»
Куліков
Валерій Вікторович Слюсар з ремонту технологічного обладнання ТОВ «Азовкабель-Донелектро»
Бессонов
Олександр Євгенович Опресувальник кабелів і проводів пластикатами та гумою ТОВ «Азовкабель-Донелектро»
Глушкін
Сергій Павлович Волочильник проволоки ТОВ «Азовкабель-Донелектро»
Адоньєва
Галина Петрівна Начальник виробничо-технічного відділу КП Бердянської міської ради «Міськліфт»
Кравченко
Павло Анатолійович Електромеханік по ліфтах КП Бердянської міської ради «Міськліфт»
Сосєдов
Михайло Григорович Електромеханік по ліфтах КП Бердянської міської ради «Міськліфт»
Базаря
Анна Олександрівна Головний спеціаліст загального відділу виконкому Бердянської міської ради
Климентовський
Анатолій Васильович Слюсар АДС КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради
Шабалін
Юрій Віталійович Слюсар з ремонту установок КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради
Гребчак
Світлана Іванівна Майстер цеху водовідведення КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради
Ігнатов
Василь Васильович Водій КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради
Ковачова
Іванна Юріївна Майстер служби маркетингу КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради
Ковачов
Віктор Іванович Охоронник КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради
Безсонова
Мотрона Яківна Машиніст цеху водопостачання КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради
Дячок
Віктор Григорович Слюсар КВПтаА КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради
Бічикашвілі
Елеонора Олексіївна Головний спеціаліст відділу планування та забудови міста управління містобудування та архітектури виконкому Бердянської міської ради
Малиновська
Анастасія Миколаївна Начальник відділу планування та забудови міста управління містобудування та архітектури виконкому Бердянської міської ради
Паленкова
Ірина Михайлівна Начальник відділу містобудівного кадастру, інженерно-геодезичної служби та архівного обліку управління містобудування та архітектури виконкому Бердянської міської ради
Ярмолка
Ігор Георгійович Начальник відділу контролю за будівництвом та використанням земель міста управління містобудування та архітектури виконкому Бердянської міської ради
Тарапата
Дмитро Олександрович Головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці виконкому Бердянської міської ради
Мусенко
Павло Олександрович Головний спеціаліст адміністративного відділу виконкому Бердянської міської ради
Шеляг
Володимир Васильович Головний спеціаліст адміністративного відділу виконкому Бердянської міської ради
Тютюшева
Оксана Вікторівна Головний спеціаліст відділу підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економіки виконкому Бердянської міської ради
Зубатенко
Марина Вікторівна Головний спеціаліст відділу стратегічного, економічного розвитку та регуляторної політики управління економіки виконкому Бердянської міської ради
Головко
Олена Григорівна Спеціаліст загального відділу виконкому Бердянської міської ради
Литвиненко
Ганна Миколаївна Спеціаліст загального відділу виконкому Бердянської міської ради
Мільченко
Галина Миколаївна Оператор загального відділу виконкому Бердянської міської ради
Мальцева
Олена Миколаївна Директор студії краси «Кураж»
Мельничук
Павло Степанович Робітник КП «Бердянськшляхбуд»
Воробйов
Олексій Валентинович Електрогазозварювальник КП електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Бердянської міської ради
Деменюк
Олександр Вікторович Зварювальник ПП Белтадзе «Міська кузня «Місто майстрів»
Гук
Василь Васильович Зварювальник ПП Белтадзе «Міська кузня «Місто майстрів»
Вологжин
Руслан Анатолійович Зварювальник ПП Белтадзе «Міська кузня «Місто майстрів»
Белаш
Віктор Володимирович Електрогазозварник КП «Житлосервіс-2А»
Зубатюк
Сергій Миколайович Електрогазозварник КП «Житлосервіс-2А»
Чеботаєва
Тетяна Олександрівна Двірник КП «Житлосервіс-2А»
Пономаренко
Сергій Григорович Двірник КП «Житлосервіс-2А»
Олейник
Віктор Павлович
Майстер дільниці ТОВ «КК «КомЕнерго-Бердянськ»
Мовчан
Геннадій Миколайович Майстер дільниці ТОВ «КК «КомЕнерго-Бердянськ»
Кравченко
Дмитро Сергійович Оперуповноважений сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, старший лейтенант міліції
Головко
Володимир Михайлович Дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, старший лейтенант міліції
Парсов
Олександр Вікторович Старший слідчий слідчого відділення Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, лейтенант міліції
Олейник
Єгор Сергійович Старший слідчий слідчого відділення Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, лейтенант міліції
Библя
Ігор Іванович Командир взводу № 1 роти ПС Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, лейтенант міліції
Бардан
Руслан Борисович Помічник оперативного чергового чергової частин Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, старший прапорщик міліції
Сахнов
Ігор Станіславович Помічник оперативного чергового чергової частин Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, старший прапорщик міліції
Зайцев
Ігор Сергійович Помічник оперативного чергового чергової частин Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, старший прапорщик міліції
Романець
Світлана Миколаївна Секретар начальника Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області
Прохорова
Людмила Анатоліївна Швачка підприємства «Злагода» Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України»
Мейстер
Любов Володимирівна Швачка ПрАТ «Швейно-торгівельне підприємство «Гармонія»
Гедіков
Роман Васильович Водій автотранспортних засобів КП «Бердянськекотранс» Бердянської міської ради
Кайда
Людмила Миколаївна Майстер КП «Бердянськекотранс» Бердянської міської ради
Телегін
Ігор Анатолійович Головний механік КП «Бердянськекотранс» Бердянської міської ради
Чернишов
Віктор Петрович Прибиральник території КП «Бердянськекотранс» Бердянської міської ради
Дмитренко
Тамара Григорівна Прибиральник території КП «Бердянськекотранс» Бердянської міської ради
- за активну громадську діяльність
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Іотов
Валерій Степанович Голова правління ОСББ «Тандем»
Зінківська
Наталія Володимирівна Член Бердянського міського клубу садоводів-городників ім.Я.Й.Левіна
Солонська
Лариса Андріївна Член Бердянського міського клубу садоводів-городників ім.Я.Й.Левіна
Ольшанська
Лілія Олександрівна Член Бердянського міського клубу садоводів-городників ім.Я.Й.Левіна
Пастух
Євген Володимирович Член Бердянського міського клубу садоводів-городників ім.Я.Й.Левіна
Старун
Алла Іванівна Член Бердянського міського клубу садоводів-городників ім.Я.Й.Левіна
Тьомний
Василь Георгійович Член Бердянського міського клубу садоводів-городників ім.Я.Й.Левіна
Биковський
Анатолій Іванович Член Бердянського міського клубу садоводів-городників ім.Я.Й.Левіна
Савін
Ілля Дмитрович Член Бердянського міського клубу садоводів-городників ім.Я.Й.Левіна
Заяць
Людмила Миколаївна Член Бердянського міського клубу садоводів-городників ім.Я.Й.Левіна
Каганкова
Галина Миколаївна Голова правління ОСББ «Серафимовича, 139″
Абрамович
Жанна Олегівна Голова правління ОСББ «Фенікс»
Дугина
Ольга Миколаївна Голова правління ОСББ «Комунарів, 58″
Маслова
Лариса Валентинівна Голова правління ОСББ «Гідравлік»

Кукуніна
Жанна Володимирівна Голова правління ОСББ «Едельвейс-Бердянськ»
Кудряшова
Ганна Володимирівна Координатор благодійного фонду «Серце до серця» у м.Бердянськ, заступник голови Молодіжної ради при виконавчому комітеті Бердянської міської ради
Олексієнко
В’ячеслав Ігоревич Голова молодіжної громадської організації «Комітет молоді Бердянська»
Регуш
Євгенія Сергіївна Заступник голови Бердянського міського об’єднання «Українська громада»
- за активну участь у житті мікрорайону
та з нагоди 185-річчя з дня заснування міста Бердянська
Клочихіна
Марина Євгенівна Член комітету мікрорайону «Слобідка»
Жмака
Юлія Миколаївна Заступник голови комітету мікрорайону «Слобідка»
Кондратова
Тетяна Петрівна Активний мешканець мікрорайону «Слобідка»
Ягупов
Роман Юрійович Активний мешканець мікрорайону «Слобідка»
Коробова
Ольга Олександрівна Активний мешканець мікрорайону «Слобідка»
Машкова
Галина Андріївна Активний мешканець мікрорайону «32 округ»
Кісова
Тамара Василівна Член комітету мікрорайону «Військове містечко»
Мозохін
В’ячеслав Михайлович Член комітету мікрорайону «Азмол»

Шилова
Тетяна Володимирівна Член активу мікрорайону «Нагірна частина міста»
Дахновський
Сергій Анатолійович Член активу мікрорайону «Нагірна частина міста»
Бризицька
Жанна Олександрівна Член активу мікрорайону «Нагірна частина міста»
Федорова
Тетяна Вікторівна Член активу мікрорайону «Нагірна частина міста»
Король
Галина Михайлівна Член комітету мікрорайону «Колонія-Макорти»
Чулаков
Анатолій Костянтинович Член комітету мікрорайону «Колонія-Макорти»
Біленко
Галина Миколаївна Член комітету мікрорайону «Військове містечко»
Волошина
Наталя Леонідівна Член вуличного комітету № 32 (мікрорайон «Слобідка»)
Бойко
Віктор Іванович Член комітету мікрорайону «Центр міста»
Білоровська
Любов Георгіївна Член комітету мікрорайону «Центр міста»
Панченко
Тетяна Петрівна Голова правління ОСББ «Магнолія-Бердянськ»
Домбровська
Галина Петрівна Активний мешканець мікрорайону «Азмол»
Стародубцева
Маргарита Володимирівна Активний мешканець мікрорайону «Азмол»
Терешина
Ірина Петрівна Старша будинку № 9 вул.Хіміков
Кисіль
Наталя Леонідівна Член комітету мікрорайону «Азмол»

Лобанов
Євген Федорович Член комітету мікрорайону «Азмол»
Кардаш
Олена Іванівна Голова комітету мікрорайону «РТС»
Нікішин
Володимир Олександрович Член комітету мікрорайону «РТС»
Стрибунова
Олена Іванівна Член комітету мікрорайону «РТС»
Мірко
Ганна Сергіївна Активний мешканець мікрорайону «32 округ»
Рєзнік
Ганна Іванівна Активний мешканець мікрорайону «32 округ»
Артьомова
Олена Володимирівна Активний мешканець мікрорайону «32 округ»
Лебедєва
Валентина Миколаївна Член комітету мікрорайону «Військове містечко»
Міщенко
Тамара Іванівна Член комітету мікрорайону «Військове містечко»
Мусейко
Галина Петрівна Член комітету мікрорайону «Військове містечко»
Гемма
Ірина Василівна Член ОСББ «Комфорт»
Пукась
Ганна Петрівна Член ОСББ «Комфорт»
Пукась
Юрій Федотович Член ОСББ «Комфорт»
Гришко
Віктор Миколайович Член ОСББ «Комфорт»
Бабанова
Неля Сергіївна Член ОСББ «Комфорт»
Ахтирський
Володимир Вікторович
Член ОСББ «Комфорт»
Коваль
Михайло Якович Член ОСББ «Комфорт»
Коваль
Марія Яківна Член ОСББ «Комфорт»
Безуглова
Валентина Миколаївна Член ОСББ «Комфорт»
Стрельчук
Олександр Андрійович Член ОСББ «Комфорт»
Іванкова
Валентина Миколаївна Член ОСББ «Комфорт»
Мрига
Олег Миколайович Заступник голови комітету мікрорайону «Скловолокно»
Фоміна
Вікторія Сергіївна Активний мешканець мікрорайону «Скловолокно»
Нагорна
Ганна Петрівна Голова ОСББ «А.Гайдара»
Коломоєць
Світлана Іванівна Голова ОСББ «Надія»
Хуторянська
Зоя Яківна Головний лікар КУ «Бердянський протитуберкульозний диспансер» Запорізької обласної ради
Скиба
Олександр Вікторович Фізична особа – підприємець
Сиромятников
Ігор Євгенович Фізична особа – підприємець
Вертипорох
Сергій Іванович Фізична особа – підприємець
Подколзін
Валерій Леонідович Фізична особа – підприємець
Арабулі
Олександр Олександрович Фізична особа – підприємець
Маркова
Лідія Дєєвна Член комітету мікрорайону «Ліски»
Левченко
Олександр Миколайович Член комітету мікрорайону «Ліски»

  • Вконтакте