Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Рішення 61 сесії №10 «Про затвердження Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м.Бердянськ у новій редакції »

     Згідно зі ст.25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності",Закону України "Про рекламу", Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 "Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами", ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська,  Бердянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Порядок розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м.Бердянськ у новій редакції (додається).

2.Рішення тридцять  першої сесії міської ради V скликання від  01 листопада 2007 № 12 "Про затвердження Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Бердянськ " вважати таким, що втратило чинність.

3.Прес-службі виконавчого комітету Бердянської міської ради (Іщук П.В.)   оприлюднити дане рішення в офіційних місцевих засобах  масової інформації в          10-денний термін з дня його прийняття.

4.Відповідальність за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Матвєєва С.В.

5.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію  міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин (Марченко К.В.) та  постійну комісію міської ради з питань реалізації державної регуляторної політики та підприємницької діяльності (Зінчук Ю.В.).

 

 

 

 

Міський голова                                                                                О.А. Бакай

 

  • Вконтакте