Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Рішення виконкому №286 «Про внесення змін до «Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Бердянська», затверджених рішенням виконкому Бердянської міської ради від 13.12.2011 №561»

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, та в зв’язку із затвердженням Департаментом екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації для КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради нових нормативів гранично-допустимого скиду речовин в Азовське море зі стічними водами від міських очисних споруд каналізації, з метою підвищення ефективності роботи очисних споруд каналізації м. Бердянськ, безпеки їх експлуатації та охорони прибережної зони Азовського моря, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до «Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Бердянська», затверджених рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 13.12.2011 № 561, виклавши додаток до пункту 5.1 частини V «Визначення допустимих концентрацій (ДК) забруднюючих речовин у стічних водах підприємств при скиді у систему каналізації м. Бердянськ» в новій редакції (додається).

2. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 13.11.2012 №468 «Про внесення змін до «Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Бердянська», затверджених рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 13.12.2011 № 561» вважати таким, що втратило чинність.

3. Керівникам усіх підприємств, установ, організацій усіх форм власності, що скидають свої стічні води до системи каналізації м. Бердянськ, забезпечити додержання вимог змін до «Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Бердянська», затверджених цим рішенням.

4. Це рішення є невід’ємною частиною рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 13.12.2011 № 561 «Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Бердянська».

5.  Прес-службі міської ради  та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Іщук П.В.) оприлюднити  дане рішення в засобах  масової інформації у десятиденний  термін з дня його прийняття.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П.

 

 

 

 

Міський голова                                                                      О.А. Бакай

 

 

 

  • Вконтакте