Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Розпорядження міського голови № 119-р «Про організацію проведення ярмарки «Дари Азова»»

Згідно зі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 87 Статуту територіальної громади міста Бердянська, відповідно до рішення сорокової сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.09.2013 № 9 «Про затвердження Концепції виставково-ярмаркової діяльності в м. Бердянськ», враховуючи вимоги наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244, на підставі листа КП «Продюсерський центр «Аншлаг» (вх. № 1404/34-01 від 12.03.2016)

1. Для створення сприятливих умов для збільшення обсягів конкурентоспроможної продукції та послуг, забезпечення науково-технічного і технологічного оновлення місцевого виробництва, підвищення іміджу міста, розвитку ділового туризму, активізації інноваційного процесу та виробничої кооперації, підтримки місцевого товаровиробника в місті Бердянську провести ярмарок «Дари Азова».

2. Доручити організацію проведення ярмарку «Дари Азова» КП «Продюсерський центр «Аншлаг»(Шалєєв В.В.).

3. Визначити для проведення ярмарку «Дари Азова» такі місця проведення виставково-ярмаркових заходів в мікрорайоні «Слобідка», а саме: 3-й пляж, 3-й пляж-2, пров. Рибацький, пров. Матросова, пров. Заслонова згідно зі схемою.
Проведення виставково-ярмаркових заходів дозволити з 01.04.2016 по 20.09.2016.

4. КП «Продюсерський центр «Аншлаг» (Шалєєв В.В.):
4.1. Розробити та погодити з управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Бердянської міської ради схему розміщення ярмаркових об’єктів.
4.2. З метою дотримання прозорості участі суб’єктів господарювання у ярмарку «Дари Азова» провести конкурсний відбір його учасників.

5. Встановити, що на час проведення ярмарку «Дари Азова», розміщення тимчасових споруд за паспортами прив’язки в місцях, що визначені схемою розміщення ярмаркових об’єктів, не проводиться.

6. Адміністративному відділу виконавчого комітету Бердянської міської ради (Шеляг В.В.) забезпечити дотримання Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська та правил торгівлі в місцях проведення ярмарку.

7. Рекомендувати Бердянському відділу поліції ГУ Національної поліції України в Запорізькій області (Лєвін О.Л.) здійснювати контроль у межах наданих повноважень під час проведення ярмарку.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Плющій І.М.

Міський голова В.П. Чепурний

  • Вконтакте