Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Рішення 10 сесії №34 «Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Бердянська»

Згідно зі ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним Кодексом України, ст. 14 Закону України “Про основи містобудування”, Законами України “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про архітектурну діяльність”, “Про благоустрій населених пунктів”, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”, розділом V постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 № 198 “Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони”, Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996 №369 “Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі”, Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 “Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів”, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.11.2013 № 537 “Про затвердження Типового договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою”, ДБН В.2.2-23:2009 “Будинки і споруди. Підприємства торгівлі”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська та відповідно до рішення сорокової сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.09.2013 № 9 “Про затвердження Концепції виставково-ярмаркової діяльності в м. Бердянськ”  Бердянська  міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Бердянська (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність п. 9.2.6. “Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська (в новій редакції)”, затверджених рішенням двадцять п’ятої (позачергової) сесії Бердянської міської ради VІ скликання від 30.05.2012 № 5 із змінами внесеними рішенням тридцять восьмої сесії від 31.05.2013 № 17.

2

 

3. Встановити, що розділ 9 “Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська (в новій редакції)” (далі Правила), затверджених рішенням двадцять п’ятої (позачергової) сесії Бердянської міської ради VІ скликання від 30.05.2012 № 5 із змінами внесеними рішенням тридцять восьмої сесії від 31.05.2013 № 17, застосовується в частині, що не суперечить “Положенню про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Бердянська”, затвердженому цим рішенням.

4. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 12.03.2015 № 85 “Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Бердянська у новій редакції та архітектурних типів тимчасових споруд” вважати таким, що втратило чинність.

5. Паспорти прив’язки тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, що оформлено до набрання чинності “Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Бердянська” (далі Положення), затвердженого цим рішенням, втрачають чинність.

В разі необхідності розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності (далі ТС) по паспорту прив’язки ТС, що втратив чинність, суб’єкти господарювання можуть оформити новий паспорт прив’язки ТС у встановленому Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 Порядку та згідно з Положенням, що затверджено цим рішенням.

6. Відповідальність за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дєєву О.О. та Плющій І.М. в межах наданих повноважень.

7. Прес-службі виконавчого комітету Бердянської міської ради          (Єгорова І.О.) оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації не пізніш як у десятиденний строк після прийняття рішення.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології (Безверхий В.П.) та постійну комісію міської ради з питань реалізації держаної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальної власності (Братеньков І.С.).

 

 

Міський голова                                                                          В.П. Чепурний

 

 

 

 

 

 

  • Вконтакте