Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Рішення 10 сесії №45 «Про звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення фінансування професійно-технічної освіти »

Керуючись ст. ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 19, 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою збереження усталеної системи формування трудового робітничого потенціалу, підготовки робітничих кадрів, захисту конституційного права молоді на професійну освіту, уникнення фактичної ліквідації професійно-технічних закладів, зниження соціальної напруги в місті, Бердянська міська рада

 

            ВИРІШИЛА:

 

1. Ухвалити Звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення фінансування професійно-технічної освіти згідно з додатком.

2. Направити дане звернення Президенту України Порошенко П.О., Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б., Голові Запорізької обласної державної адміністрації Брилю К.І. та міським радам міст обласного значення.

3. Текст Звернення оприлюднити на офіційному сайті міської ради.

            4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на заступника міського голову з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти секретаря міської ради  (Холод О.О.) та постійну комісію з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (Попова І.О.).

 

 

 

Міський голова                                                                                          В.П. Чепурний

 

 

 

 

  • Вконтакте