Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Рішення виконкому №203 «Про затвердження Положення про організацію торгівлі на ринках міста Бердянська»

Керуючись п.8. ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, Законом України ”Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Законом України від 22.07.2014 № 1602-VII “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості  харчових продуктів”, Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України та Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 26.02.2002 № 57/188/84/105, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22.03.2002 № 288/6576, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

           1. Затвердити Положення про організацію торгівлі на ринках міста Бердянська                   (додається).

            2. Встановити, що Положення про організацію торгівлі на ринках міста Бердянська вступає в дію з моменту оприлюднення і є обов’язковим для виконання на всіх ринках та торгових рядах міста.

3. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 13.12.2011 № 563  „Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Бердянська” визнати таким, що втратило чинність.

            4. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Єгорова І.О.) оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації у 10-денний термін з дня його прийняття.

            5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Плющій І.М.

 

 

Міський голова                                                                                  В.П. Чепурний

 

 

 

  • Вконтакте