Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Триває робота комісії з обстеження об’єктів сезонної торгівлі та сфери послуг

Системною та цілеспрямованою буде робота комісії з обстеження об’єктів сезонної торгівлі та сфери послуг у Бердянську. Головна мета якої, профілактика стихійної та незаконної сезонної торгівлі на території Бердянська, особливо в його центральній частині. Про це йшлося під час  координаційної наради з працівниками міськвідділу, батальйону міліції, адміністративного відділу та муніципальної міліції, яку провів перший заступник міського голови Віктор Кулібаба.

На останньому засіданні виконкому було затверджено комплексну схему розташування малих архітектурних форм.  Відповідно до цієї схеми підприємці мають право  звернутися до виконавчої влади по  дозвіл на встановлення так званої малої архітектурної форми.   Отримавши відповідний  дозвіл  підприємець буде працювати у правовому полі. Тому хто  відважиться працювати незаконно спочатку запропонують звернутися за дозволом. Можливо точку нададуть не на проспекті Леніна чи вулиці Горького, а у інших місцях, де можна займатися підприємницькою діяльністю – наголосив перший заступник міського голови.  До порушників застосовуватимуть штрафні санкції відповідно до Кодексу України про  адміністративні порушення. Як зазначив Віктор Кулібаба штрафувати тих, хто працює поза правовим полем готові щоденно. На сьогодні є взаєморозуміння з усіма структурами, які мають  повноваження навести порядок у цьому питанні, а сума штрафу за незаконне розміщення становить близько 1700 гривень. Крім цього, кожна з торгівельних точок має відповідати визначеному архітектурному типу.  Невідповідність споруди визначеному зразку також буде предметом для роботи із підприємцем, так само актуальні питання оформлення найманих працівників, утримання прилеглої до тимчасової споруди території в належному санітарному стані, укладання договорів на прибирання.

  • Вконтакте