Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Затверджено План заходів щодо вирішення проблемних питань з організації діяльності КУ „Бердянська міська лікарня” на 2012 рік

10 липня, на черговому засіданні виконавчого комітету Бердянської міської ради, з метою покращення  надання медичної допомоги мешканцям міста, оптимізації діяльності комунальних лікувально-профілактичних закладів міста, контролю за використанням бюджетних коштів виконавчий комітет Бердянської міської ради  затвердив План заходів щодо вирішення проблемних питань з організації діяльності КУ „Бердянська міська лікарня” на 2012 рік.  За інформацією головного лікаря КУ „Бердянська міська лікарня” Юрія Кіси, поставлено мету шляхом проведення реформування галузі, перевести міську поліклінічну службу на нові управлінські рейки. Мова йде про структурно-організаційний та фінансово-економічний  розподіл  первинного і вторинного рівнів надання медичної допомоги. З цією метою до вересня поточного року планують внести зміни до статуту КУ „Бердянська міська рада” щодо створення окремого підрозділу первинної медичної допомоги і консультативно-діагностичного центру.

Також є наміри придбати сучасне медичне обладнання та апаратуру – дефібрилятори для відділень інтенсивної терапії та реанімацій, бригад швидкої допомоги за рахунок бюджетних надходжень, субвенції на суму 2.5 млн. грн.,  придбати діагностичну ендоскопічну апаратуру для стаціонару поліклініки, замінити застарілий рентген-діагностичний апарат  у приймальному відділенні стаціонару на сучасний „Індіграф-КДР-50” для забезпечення цілодобової діагностики постраждалих та хворих стаціонару. Частково плани з технічного переоснащення вже виконуються.

Проводиться необхідна підготовка  для проведення реорганізації лікарської амбулаторії у Нововасилівці в сімейну амбулаторію, її оснащення обладнанням та медикаментами для діабет-залежних хворих.  Також на часі і вирішення питання заповнення вакантних посад лікарів.

  • Вконтакте