Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Робота комісії з контролю за виконанням Правил охорони життя та здоров’я людей на водних об’єктах

Цю комісію створено на виконання рішення постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою охорони життя та здоров’я людей в акваторії Азовського моря в межах Бердянська. За інформацією начальника відділу з питань НС, ЦЗН та ОП  Олександра Кривцуна, у період з 11 по 12 серпня представниками комісії було проведено рейдові перевірки в акваторії Азовського узбережжя в межах Бердянська на предмет  дотримання Правил охорони життя та здоров’я людей на водних об’єктах. В результаті перевірки представниками прикордонного загону було складено 19 протоколів: три за порушення  правил  користування водними ресурсами  та 16 за порушення прикордонного режиму. За невідповідність вимогам безпеки вісім актів склали робітники ДІМС.  Через відсутність урн для сміття головні спеціалісти адміністративного відділу склали два протоколи, також перевірено п’ять підприємців судновласників і складено чотири протоколи.  Представники Бердянського МВ ГУМВС склали один протокол  за порушення тиші.

МНСники  провели  профілактичні бесіди, матросами  КП „Рятувально-водолазна служба” доставлено на берег три людини, яких віднесло у море на матрацах.

Під наглядом перебуває ситуація навколо острову Дзендзик. З 6 по 13 серпня силами Бердянського природоохоронного науково-дослідного відділення національного природного парку „Приазовський” було виявлено шість адміністративних порушень та складено відповідні протоколи.

Відділом з питань НС, ЦЗН та ОП розповсюджено серед власників маломірних суден листи-попередження про заборону роботи під час проведення VI Чемпіонату України з плавання на відкритій воді.

  • Вконтакте