Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

 • Президент
 • Урядовий портал
 • Верховна рада Украъни
 • Запоризька обласна рада
 • Запоризька обласна державна адміністрація
 • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
 • Ассоцiацiя мiст України
 • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Стартує перший в Україні соціальний проект: «Мотофестиваль» Мотородео «!

01 вересня в м. Бердянськ під патронатом міського голови Олексія Бакая на прилеглій території до ТЦ «Екватор»  проходитиме відбірковий тур по Запорізькій області в рамках першого соціального всеукраїнського проекту «Мотофестиваль» Мотородео »

Тайминг проведення змагань:

11:00-13:00 реєстрація + пробні заїзди

13:00 – 19:00 змагання

Зареєструватися та прийняти участь в змаганнях можна на протязі всього часу.

 • 19:00 – 20:00 підрахунок результатів
 • 20:00 – урочисте оголошення переможців відбіркового туру. Запрошення на фінал.

«МОТОРОДЕО» це – фігурна їзда на двоколісному транспортному засобі між дорожніми фішками на твердій поверхні за вказаним маршрутом.

Головна мета – привернути увагу до проблеми високої смертності водіїв двоколісного транспорту та підвищити навички водіння у якомога більшої кількості мотоциклістів та скутеристів

Завдання:
• Формувати навички та культуру водіння власників двоколісного транспортного засобу
• Формувати позитивне взаємовідношення учасників дорожнього руху (пішоходів / власників двоколісного транспортного руху / власників чотириколісного транспортного засобу)

Відбіркові тури пройдуть в 23 містах. За результатами проведення відбіркових турів, переможці потрапляють на фінал, який відбудеться в Києві з 20 по 24 вересня 2012 р.

Взяти участь у відбірковому турі може кожен бажаючий, який володіє двоколісним транспортним засобом. Конкурсанти змагатимуться за класами згідно з класифікацією транспортних засобів, на яких будуть здійснювати заїзд:
- Скутери
- Клас легких мотоциклів (вага до 150 кг)
- Клас середніх мотоциклів (вага 150-250 кг)
- Клас важких мотоциклів (вага понад 250 кг)

Учаснику потрібно буде проїхати без помилок за короткий час за схемою – маршруту «Торнадо», яка доступна на офіційному сайті.

Переможець відбіркового туру отримує запрошення для участі у фіналі мотофестивалю  Мотородео »

Одноразовий внесок від конкурсанта за участь у відбіркових турах – 100 грн.
Призовий фонд планується в межах 50 000 грн. за перше місце в кожній категорії, формується за рахунок коштів отриманих при реєстрації учасників. Головним призом переможця є перехідний кубок чемпіона міжнародного зразка.

Більш детальну інформацію про участь, проведенні, а так само про графік попередніх відбіркових турів Ви можете знайти на сайті http://motorodeo.org/.

Всі бажаючі взяти участь у відбіркових турах мотофестивалю «Мотородео» вже можуть пройти попередню реєстрацію, що дає гарантію проходження на конкурс без черги та можливість здійснити пробний заїзд

Запрошуємо до співпраці регіональні ЗМІ, а також підприємців міста!

 • Вконтакте